Burak Başkan; “büyük hatanı” anladın mı?..

“Rotasyon yapsam mı, yapmasam mı karar veremedim” diyerek üç günlük hesabı yapamayan bir Hoca ile ‘üç yıllık plan’ yapmak ne kadar doğrudur? --- Galatasaray’ın Sayın Başkanı...

“Rotasyon yapsam mı, yapmasam mı karar veremedim” diyerek üç günlük hesabı yapamayan bir Hoca ile ‘üç yıllık plan’ yapmak ne kadar doğrudur? --- Galatasaray’ın Sayın Başkanı Burak Elmas, “Galatasaray futbol takımı, Fatih Terim’in ‘şapkadan tavşan çıkararak’ maç kazanacağı bir oyuncak” değildir!..
“Lazio maçında ‘dünya futbol tarihine geçecek bir şans golünden sonra” çıkıp da “Ben şansa inanmam” diyebilen bir Hoca var, karşımızda!..
Ama, Alanyaspor maçında “şapkadan tavşan çıkaramıyor”; göz göre göre, “üst üste üçüncü maçta 7’nci puanı” kaybediyor ve beşinci haftada, puan cetvelinin ilk ikisinin 5 puan gerisine düşüyor!..
Bir Hoca, “Lazio maçı sonrası, ‘Rotasyon...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fatih Hoca’m, bak Thomas Gronnemark ne diyor? 16 Ekim 2021 | 249 Okunma İki büyüğün iki başkanından büyük adım!.. 15 Ekim 2021 | 120 Okunma Yarınlar daha güzel olacak!.. 13 Ekim 2021 | 262 Okunma Hedefi "huzur, birlik, beraberlik" olan Divan Başkanı!.. 09 Ekim 2021 | 92 Okunma Arsenal’in hocası / Fenerbahçe’nin hocası ve Mesut Özil… 08 Ekim 2021 | 708 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar