Beşiktaş’a yakışmayan tablo!..

Başkan Fikret Orman, Güneş’in yerine ‘düşük bütçeli’ takımı çalıştıracak hoca arıyormuş… Vah Beşiktaş’ın hâline… Dünkü Türkiye’nin...

Başkan Fikret Orman, Güneş’in yerine ‘düşük bütçeli’ takımı çalıştıracak hoca arıyormuş… Vah Beşiktaş’ın hâline… Dünkü Türkiye’nin spor sayfasında “Taht Oyunları” başlığı ile “Beşiktaş’ın Şenol Güneş’in yerine getireceği teknik direktörün kimler olabileceğinin haberi” vardı; Murad Tamer imzalı. Ve de “namzetler” sıralanıyordu; Guti, Sergen Yalçın, Lucescu, Bilic, Tayfun Korkut, Rıza Çalımbay, Samet Aybaba.
Dahası, diyordu ki Murad Tamer haberinde; “Yönetim düşük transfer bütçesiyle çalışacak hocayı arıyor!..”
“Aranan hoca” ile ilgili olarak “ilk ve vazgeçilmez şart” bu ise “en favori olan” ortada değil mi; “Lucescu!..”
Vah Beşiktaş’a, anlaşılıyor ki, “Lucescu’ya kadar” düşecek hâlde!..
Eee, bugün “topal ördek olan” Federasyon, Türk Millî Takımı’nı düşürmedi mi; Lucescu da “Millî Takımı” küme düşürmedi mi?..
Guti kim; Şenol Güneş’in yardımcısı, ama sevgili Murad’ın haberine göre “O kaliteli transferler istiyormuş” onun için “şansı” azalmış!..
Koca Beşiktaş’ı “bu duruma düşüren” Fikret Orman ise hâlâ “baş tacı!..”
Beşiktaş Başkanı, Şenol Güneş” için, tıpkı o zamanın Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın Fatih Terim için söylediği “kulüp personeli, kulüp çalışanı, kulübün maaşlı adamı” anlamına gelen sözlerden birini sarf etmedi mi?..
Aysal takımı üst üste şampiyon yapan, onca kupa kaşandıran Terim’in medyada ve kamuoyunda kendisinin önüne geçmesini hiçbir zaman hazmedemedi ve de “biten sözleşmeyi” yenilemedi. Terim de, Millî Takım hocalığını kabul etti.
Şimdi de, “aynı senaryo” sahnede, ama bir fark var; Terim, Galatasaray ile “sözleşmesi devam ederken”, Federasyon’la sözleşme yapmadı.
Dahası Terim, tıpkı “Fikret Orman’ın Şenol Güneş’i istememesi gibi, kendisini istemediği ortada olan”, Başkanı’na “Sürpriz imza” sözünü ettirecek o “arkadan dolambaçlı adımı” da atmadı!..
Şenol Güneş’i, “hastaneye götürüldüğü” o meşhur Fenerbahçe maçındaki olaydan sonra, tanıyamaz hâle geldim!..
...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Olmadı, sevgili Fatih Altaylı olmadı!.. 06 Aralık 2019 | 440 Okunma F.Bahçe’de “harcama limiti” uçurumu!.. 04 Aralık 2019 | 215 Okunma Neredeyiz, bilelim; sebep?.. 30 Kasım 2019 | 31 Okunma Bir de bu sesi dinleyin!.. 29 Kasım 2019 | 64 Okunma Dikkat, ocak transferinde ‘yeni yangın’ sistemi!.. 27 Kasım 2019 | 51 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar