Arda’yı “siyaseten” istemezükçüler var!..

G.Saray’ın ve millî takımın başarılarında imzası olan Arda’ya karşı, sosyal medyada yürütülen manidar bir kampanya açıldı… Sosyal medyada bazı kişiler ve “onların tahriki ile” bazı gruplar, “Galatasaray’a gelmemesi kampanyasında” Arda’yı siyasi zihniyetlerine kurban etmeye çabalıyorlar!..

Hatırlayın bu zihniyeti; 15 Ocak 2011’de Galatasaray’ın “yeni stadı” Türk Telekom Arena açılırken “spor siyasete alet edilerek” tribünlerde neler yapılmış ve nasıl “acı ve çirkin” bir tablo ortaya çıkmıştı?
İşte “o günün “gazetelerindeki” haberlerin özeti: “Sarı-kırmızılı kulübün yeni stadı Türk Telekom Arena, muhteşem bir gösteri ile kapılarını açarken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın stada gelmesiyle tatsız olaylar başladı. Tribünlerdeki protestolar yüzünden Başbakan Erdoğan, konuşmasını iptal edip bakanlarla birlikte Türk Telekom Arena’yı terk etti. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kurbanlar yeter mi, Sayın Koç?.. 21 Şubat 2020 | 96 Okunma Koç mu Yanal mı gitmeli?.. 19 Şubat 2020 | 178 Okunma Tam tamına “Vay canına!..” 15 Şubat 2020 | 74 Okunma Galatasaray “grip” oldu!.. 14 Şubat 2020 | 157 Okunma “Bu mayıs” G.Saray’ın mı?.. 12 Şubat 2020 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar