Ali Koç, titre ve kendine dön!..

Sen Ali Koç’sun, F.Bahçe Başkanı’sın, bırak artık sızlanmayı, iş yap, sorun çöz… Tam bir hayal kırıklığı oldu, Ali Koç; Fenerbahçe Başkanlığında!..         Ezici bir çoğunlukla göreve seçildiğinden beri hep şikâyet hep şikâyet… Fenerbahçe başkanlık koltuğu oldu; “Sızlanma Duvarı!..”

Başladı, “eski yönetim döneminden şikâyete”, bugüne kadar “şikâyet etmediği, sızlanmadığı” sporla ilgili makam, kuruluş ve kişi kalmadı, neredeyse!..
Hatırımızda kalanları yazalım ve “unuttuklarımızdan” da özür dileyelim; Aziz Başkan ve yönetimi / Kendi getirdiği Sportif Direktör ve Teknik Direktör / Sonra getirdiği Teknik Direktör / Önceki Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Komitesi / Sonraki Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Komitesi / Hakemler / VAR’lar / Basketbol Federasyonu / Hakemler / Galatasaray ve Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz / Trabzonspor/ Beşiktaş / Spor medyası / Bazı Yazar ve Yorumcular / Bir kısım taraftarlar…
İnsan biraz da “aynaya bakar” ve de “Ben nerelerde hata yaptım, yanlış yaptım” diye sorar, aynadaki yüze ve “asıl şikâyet etmesi, sızlanması gerekeni” o aynada görür!..


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
VAR’a bile kurulan TUZAK!.. 17 Ocak 2020 | 65 Okunma Ali Koç, titre ve kendine dön!.. 15 Ocak 2020 | 143 Okunma İkinci yarı Galatasaray’ı!.. 11 Ocak 2020 | 135 Okunma Galatasaray tarihi sizi affetmez!.. 10 Ocak 2020 | 83 Okunma Eşitlik; ikna odaları kurulmalı!.. 08 Ocak 2020 | 107 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar