“4 A” ekürisine dikkat!..

Ahmet Ağaoğlu ile Abdullah Avcı, "sessiz ve derinden giderek" şampiyonluğa ulaşacak bir "Trabzonspor takımı" inşa ediyorlar; Üç Büyüklere duyurulur!.. Transferler, "nokta transfer" olarak müthiş; yapıldı ve...

Ahmet Ağaoğlu ile Abdullah Avcı, "sessiz ve derinden giderek" şampiyonluğa ulaşacak bir "Trabzonspor takımı" inşa ediyorlar; Üç Büyüklere duyurulur!..
Transferler, "nokta transfer" olarak müthiş; yapıldı ve yapılıyor…
Süper Lig başlarken, sahalarda "eksiği gediği kalmamış" bir bordo mavili takım seyretmeye başlayacağız.
"Hoca" konularını yeni çözmüş, ama "transfer konusunda geride kalmış" Galatasaray ve Beşiktaş'ın yanında "henüz hocasını bile bulamamış" Fenerbahçe, "bu gecikmenin bedelini" ödeyebilirler.
Abdullah Hoca'nın "bu defa hedefe varacağına dair" inancımı yazarken, Ağaoğlu Başkan'ın da "çok uzun yıllardan sonra Trabzon'a 'şampiyonluğu getiren' başkan olarak" Trabzonspor tarihine geçebileceğini düşünüyorum.
Destek bordo mavili taraftarlardan; Başkan'ın da, Hoca'nın da bu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dört takım ve dört hoca!.. 18 Eylül 2021 | 360 Okunma Sergen Hoca kaçak oynuyor!.. 17 Eylül 2021 | 322 Okunma Fatih Hoca, Şenol Hoca ve gazeteci!.. 15 Eylül 2021 | 107 Okunma Yolların ayrılışından önce… 11 Eylül 2021 | 70 Okunma “Yıktın perdeyi, eyledin viran” Hoca’m!.. 10 Eylül 2021 | 516 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar