Tapınakçıların, İslam dünyasını israf ve tüketim ahlakı ile çökertme planı

Batı dünyasından, İslam dünyasına, özellikle planlı bir şekilde israf ve tüketim çılgınlığı bulaştırılmış, salgın hastalık gibi insanımızı ve neslimizi mahvedecek bir...

Batı dünyasından, İslam dünyasına, özellikle planlı bir şekilde israf ve tüketim çılgınlığı bulaştırılmış, salgın hastalık gibi insanımızı ve neslimizi mahvedecek bir silah olarak kullanılmaktadır.

Genç nesillerimizin ve toplumumuzun en kıymetli değerleri olan akıl etme, düşünme ve zamanı iyi kullanma, kabiliyetlerini çürütme, ahlakı yozlaştırma, müstehcenlik, moda adı altında çıplaklık ve açık saçıklık, uyuşturucu, akıllı telefonlar, internet yoluyla yapılan saldırılar ile devam etmektedir.

“Yiyiniz içiniz; fakat israf etmeyiniz! Çünkü Allah israf edenleri sevmez.” (Araf Suresi, 7/31) 

İsraf edilmemesi gereken en değerli nimet, bize tanınan ve süresi ne kadar olduğu bilinmeyen zaman nimetidir. (Yani ömrümüzdür.) 

Çünkü zaman hem dünya, hem ahiret adına iki dünyanın kazanılabilmesi için, çok dikkatli kullanılması gereken, Müslümanların en kıymetli malzemesidir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkanımız, danışmanlarının ve parti yönetiminin dışındaki 81 milyonun düşüncelerini de dikkate almalıdır 10 Ekim 2018 | 10.273 Okunma FETÖ iltisaklı atamalar, halkın Erdoğan’a olan güvenini sarsıyor 09 Ekim 2018 | 14.872 Okunma Bütün kamu kurumlarında ve özellikle üniversitelerde FETÖMETRE uygulanmalıdır!!! 04 Ekim 2018 | 8.289 Okunma FETÖ yönetimi ablalara mı devredildi? 03 Ekim 2018 | 9.955 Okunma Gazeteci Yazarlar Vakfı, New York’ta paralel BM toplantısı yaptı 02 Ekim 2018 | 5.772 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar