FETÖ’nün kalbi Mustafa Özcan, onun da müridi Adil Öksüz’dür!!!

Yıllar öncesinden vermiş olduğum ifadelerde, FETÖ içersinde dahi hiç kimse tarafından sevilmeyen, en sinsi en tilki ve en hain olan, FETO’ya dahi kazık atabilecek kadar mal varlıklarını ve yönetimi kendinde toplayan en...

Yıllar öncesinden vermiş olduğum ifadelerde, FETÖ içersinde dahi hiç kimse tarafından sevilmeyen, en sinsi en tilki ve en hain olan, FETO’ya dahi kazık atabilecek kadar mal varlıklarını ve yönetimi kendinde toplayan en önemli isim, Mustafa Özcan’dır. 

FETO bundan kurtulamayacağını anlayınca, hiç olmazsa kontrolün bir kısmını elde tutmak üzere Mustafa Özcan’ı, bütün işlerin içerisinde söz sahibi olarak kabullenmek mecburiyetinde kalmıştı. Tek bir hisse sahibi bile olmayan kişileri Bank Asya’da imtiyazlı ortak yapan Özcan’ın, 122 kişilik hayalet listeyi belirleyip, her birine Kod Adı verildiği, FETO tarafından verilen bu hayalet listeyle, Bank Asya’yı tek başına kontrol eden Özcan’dır. 

TMSF’nin Bank Asya’ya el koymasından sonra isimleri belirlenemeyen, 122 hayalet ortak ile ilgili araştırmalar sürüyor veyahut ta açıklanamıyor. TMSF bankanın yapısı ile ilgili muhatap aramaya devam ediyor. Hayalet Ortaklar ile ilgili yeni bir bilgiye ulaşıldı. Dört ay önce paralel yapının, Türkiye›deki bir numarası ve imamı olduğu ortaya çıkan Mustafa Özcan’ın, Naci Tosun’dan önce, Kaynak Holding’in de yönetim kurulu başkanı olduğu belirlendi. Bütün batık krediler, FETO’nun talimatıyla kurye olarak Mustafa Özcan tarafından paralel yapının içerisinde, bu talimatlara uygun şirketlere Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika’daki şirketlerde kullanılmak üzere aktarıldığı ve bu hayalet yapının ortaklarının bile FETO tarafından verilen emirleri, Bank Asya’ya tebliğ ettiği ve bunlara kod isimler verdiği açığa çıkarıldı.

Mustafa Özcan, Adil Öksüz’den 100 kat daha örgütün kilidi olan ve hainin en önde gidenidir. 

Mustafa Özcan 360 milyon Bank Asya hissesi içinde, sadece 1 hissesi olan kişileri imtiyaz sahibi yaptığı, böylelikle bankanın tüm yönetimini belirleyerek, her hareketi FETÖ’nün kontrol etmesine imkân tanıyan bankanın, karmaşık yapısını bilen tek kişidir. Özcan, paraları hayalet isimler aracılığıyla bankaya taşıdığı ve bu paraları örgütün şirketleri tarafından batık kredi olarak hortumlandığı açıktır. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkanımız, danışmanlarının ve parti yönetiminin dışındaki 81 milyonun düşüncelerini de dikkate almalıdır 10 Ekim 2018 | 10.271 Okunma FETÖ iltisaklı atamalar, halkın Erdoğan’a olan güvenini sarsıyor 09 Ekim 2018 | 14.870 Okunma Bütün kamu kurumlarında ve özellikle üniversitelerde FETÖMETRE uygulanmalıdır!!! 04 Ekim 2018 | 8.286 Okunma FETÖ yönetimi ablalara mı devredildi? 03 Ekim 2018 | 9.953 Okunma Gazeteci Yazarlar Vakfı, New York’ta paralel BM toplantısı yaptı 02 Ekim 2018 | 5.772 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar