FETÖ’nün birinci kademe hipnozcuları niçin takibe alınmıyor!!!

20 yıla yakın FETÖ yapılanması ile ilgili bütün bilinmeyenlerini ve sırlarını, esrarengiz kodlarını özellikle yapılması gereken mücadele tekniklerini ve taktiklerini anlatmaya...

20 yıla yakın FETÖ yapılanması ile ilgili bütün bilinmeyenlerini ve sırlarını, esrarengiz kodlarını özellikle yapılması gereken mücadele tekniklerini ve taktiklerini anlatmaya çalışıyorum. 

Yüzlerce televizyon programları, röportajlar ve köşe yazılarıma rağmen, bir türlü bu yapılanmanın tehlikesini kamuoyu önüne döküp, bilhassa siyasilere anlatamıyorum. Yöneticiler ve idareciler bu FETÖ ile gerçekten mücadele etmek istemiyorlar mı? 

Yoksa mücadele tekniği veya taktiğini bilmedikleri için mi bu şekilde davranıyorlar, bir karar veremedim? 

Geçen hafta Perşembe günü Akit gazetesindeki köşe yazımda, FETÖ’nün Başyüceler Heyeti deşifre oldu başlıklı köşe yazımı Odatv, medyada Nurettin Veren bombası başlığı ile ayrıca dile getirdi. 

Yazının girişinde belirttiğim gibi İzmir, İstanbul, Ankara, Kırklareli savcılıklarının daveti ile TEM şubelerde vermiş olduğum ifadelerde, ayrıca Milli İstihbarat Teşkilatı’ndan gelen 2 kişiyi belirtmiştim. 2006 yılında Genelkurmay’da verdiğim ifadem vardı. İfademin ise 2017’de bulunup, şu anda Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı adli emanette olduğunu yazmıştım. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkanımız, danışmanlarının ve parti yönetiminin dışındaki 81 milyonun düşüncelerini de dikkate almalıdır 10 Ekim 2018 | 10.273 Okunma FETÖ iltisaklı atamalar, halkın Erdoğan’a olan güvenini sarsıyor 09 Ekim 2018 | 14.871 Okunma Bütün kamu kurumlarında ve özellikle üniversitelerde FETÖMETRE uygulanmalıdır!!! 04 Ekim 2018 | 8.289 Okunma FETÖ yönetimi ablalara mı devredildi? 03 Ekim 2018 | 9.955 Okunma Gazeteci Yazarlar Vakfı, New York’ta paralel BM toplantısı yaptı 02 Ekim 2018 | 5.772 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar