Sahaya yeni oyuncular girdi, yeni bir darbe talimatı verildi...

Emperyalist güçlerin, işlerine gelmeyeni devirip kuklalarını göreve getirdiklerini artık sağır sultan bile öğrendi.  Türkiye de kendi haline bırakılmayacak kadar önemli bir ülkedir. O yüzden de...

Emperyalist güçlerin, işlerine gelmeyeni devirip kuklalarını göreve getirdiklerini artık sağır sultan bile öğrendi. 

Türkiye de kendi haline bırakılmayacak kadar önemli bir ülkedir. O yüzden de kuruluşundan bu yana sürekli yakın takipte tutulmuş, gerek duyuldukça “uyarılmış” sonuç alınamazsa “silah”la yola getirilmiştir!

Ne var ki bu “muti” ülke son dönemde ayar tutmaz olmuştur!..

Tarlasına ekeceği haşhaş için bile izin isteyen, 70 cent’e muhtaç olduğu için IMF’nin kapısında bekleyen Türkiye gitmiş, batının sabıkalarını yüzüne vuran, gelişmiş dünyaya asma köprüler kuran bir ülke gelmiştir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, şımarık çocuklarına çektiği “One minute” ayarı ve “Dünya 5’ten büyüktür” ifşaatları yüzyıllardır emek verdikleri(!) düzeni kökten sarsıyordu.

Üstelik de bu Kasımpaşalı, bütün sömürge coğrafyalarında bir kahraman olarak tanınıyor ve örnek alınıyordu.

Bu gidiş durdurulma- lıydı!..

Karar verildi: Erdoğan gitmeliydi!..

Karar verilmiş, kalem kırılmıştı.

Operasyon başlatıldı ve üzerine X işareti atıldı.

Artık o bir “yürüyen ölü”den ibaretti!

Nitekim kısa süre sonra üç-beş ağacın köküyle sökülmesi bütün Türkiye’yi kökünden sarstı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehmetçik Suriye’de çarşafı kaldırınca ortaya neler çıktı neler… 18 Ekim 2019 | 4.153 Okunma Harekât, ABD derin devleti ile paralel yapılar arasındaki gizli savaşı alevlendirdi... 15 Ekim 2019 | 3.103 Okunma Mehmetçik YPG’yi vuruyor, neden CHP’nin içi yanıyor? 10 Ekim 2019 | 2.838 Okunma Anaların ahı; asıl HDP’leşen CHP’yi derinden sarsacak 13 Eylül 2019 | 2.546 Okunma AK Parti’nin görevinin henüz bitmediğini, bütün teşkilat biliyor mu acaba? 27 Ağustos 2019 | 2.734 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar