Millî iradeye hizmette nice 20 yıllara

Medyamızın geçmişi maalesef sabıkalarla dolu.  Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk gazetesi, milletini “düşman” kabul eden tek parti diktatörlüğünü, milletinden korumak için “çelikten bir...

Medyamızın geçmişi maalesef sabıkalarla dolu. 

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk gazetesi, milletini “düşman” kabul eden tek parti diktatörlüğünü, milletinden korumak için “çelikten bir kale” görevi ifa etmek üzere kurulmuştur. 

Millî çizgi ile yolu hiç kesişmeyen vesayet medyasının, sırça köşklerden ahkam kesen çakma elitleri, yıllarca milletin parasıyla millete operasyon çekmiştir. 

En uzun menzile ve en yüksek tahrip gücüne sahip bu tehlikeli silah, on yıllarca “uzaktan kumanda”yla, Batı’nın emperyalist amaçlarına hizmet etmiştir. 

Darbelere giden yolun taşlarını hep medya döşemiş, hatta 28 Şubat ve FETÖ gibi “derin darbeler”de, “silah” olarak medya kullanılmıştır. 

Türkiye’deki, bazan

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Avrupa İslamı” salgını, yeni tip Haçlı saldırısıdır 26 Ekim 2020 | 5 Okunma HDP'ye de FETÖ'ye de tavır koyamadılar, koyamazlar 23 Ekim 2020 | 444 Okunma Bu parti, millete ve devlete; daha ne kadar meydan okuyacak? 30 Eylül 2020 | 3.288 Okunma Kaftanı Amerika'ya genel müdür kaçıracaktı 22 Eylül 2020 | 970 Okunma O kaftanın hikayesi Sina Çölü'nde başladı 21 Eylül 2020 | 363 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar