Millî iradeye hizmette nice 20 yıllara

Medyamızın geçmişi maalesef sabıkalarla dolu.  Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk gazetesi, milletini “düşman” kabul eden tek parti diktatörlüğünü, milletinden korumak için “çelikten bir...

Medyamızın geçmişi maalesef sabıkalarla dolu. 

Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk gazetesi, milletini “düşman” kabul eden tek parti diktatörlüğünü, milletinden korumak için “çelikten bir kale” görevi ifa etmek üzere kurulmuştur. 

Millî çizgi ile yolu hiç kesişmeyen vesayet medyasının, sırça köşklerden ahkam kesen çakma elitleri, yıllarca milletin parasıyla millete operasyon çekmiştir. 

En uzun menzile ve en yüksek tahrip gücüne sahip bu tehlikeli silah, on yıllarca “uzaktan kumanda”yla, Batı’nın emperyalist amaçlarına hizmet etmiştir. 

Darbelere giden yolun taşlarını hep medya döşemiş, hatta 28 Şubat ve FETÖ gibi “derin darbeler”de, “silah” olarak medya kullanılmıştır. 

Türkiye’deki, bazan

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Müzik eşliğinde ibadet!.. 21 Mayıs 2019 | 6.091 Okunma Artık susun, milleti daha fazla zorlamayın 26 Nisan 2019 | 3.931 Okunma Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nu, seçilme garantisi vererek mi ikna etti? 19 Nisan 2019 | 3.126 Okunma ABD’nin yaptığı “Guido” muamelesine de, “Eyvallah” mı diyeceksiniz? 05 Nisan 2019 | 5.547 Okunma Dikkat… Bu sandıkta sinsi bir plan var 29 Mart 2019 | 6.325 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar