Mesajı aldık, gereğini yaptık…

Beşiktaş’taki patlamanın haftasında Kayseri… Aynı örgüt ve aynı tarz… Ve aynı operasyon… Patlamadan hemen sonra sosyal medya timleri devreye girdi ve olay yerinden arakladıkları vahim görüntüleri...

Beşiktaş’taki patlamanın haftasında Kayseri…

Aynı örgüt ve aynı tarz…

Ve aynı operasyon…

Patlamadan hemen sonra sosyal medya timleri devreye girdi ve olay yerinden arakladıkları vahim görüntüleri süratle yaymaya başladı.

“Bunu da mı FETÖ yaptı…”

“Batsın sizin başkanlığınız…” 

Bunlar, böyle bir olaydan hemen sonra söylenecek şeyler mi ki…

Aslında kendilerini ele veriyorlar. Bunlar, “hizmet” ağları bütün terör örgütlerine kadar uzanan; sınır tanımayan “silahsız teröristler”dir.

Daha doğrusu asıl operasyonu bunlar yapar, teröristler sadece bunların tepineceği ortamı hazırlar.

“Ortalık karışacak” kehanetinde bulunanların bildiği varmış…

“Her türlü kargaşa artacak. Her gün birilerinin öldüğü bir ortamda, FETÖ ile mücadeleden bahsetmek bile çok ‘abes’ karşılanacak. Anayasa değişikliği engellenecek. AK Parti bölünecek. Erdoğan inecek…”

Demek ki neymiş…

- Tahriklere kapılmıyor, kirli oyuna gelmiyoruz.

- Milletçe kenetlenip tek yumruk oluyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehmetçik Suriye’de çarşafı kaldırınca ortaya neler çıktı neler… 18 Ekim 2019 | 4.159 Okunma Harekât, ABD derin devleti ile paralel yapılar arasındaki gizli savaşı alevlendirdi... 15 Ekim 2019 | 3.103 Okunma Mehmetçik YPG’yi vuruyor, neden CHP’nin içi yanıyor? 10 Ekim 2019 | 2.838 Okunma Anaların ahı; asıl HDP’leşen CHP’yi derinden sarsacak 13 Eylül 2019 | 2.546 Okunma AK Parti’nin görevinin henüz bitmediğini, bütün teşkilat biliyor mu acaba? 27 Ağustos 2019 | 2.734 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar