Mesajı aldık, gereğini yaptık…

Beşiktaş’taki patlamanın haftasında Kayseri… Aynı örgüt ve aynı tarz… Ve aynı operasyon… Patlamadan hemen sonra sosyal medya timleri devreye girdi ve olay yerinden arakladıkları vahim görüntüleri...

Beşiktaş’taki patlamanın haftasında Kayseri…

Aynı örgüt ve aynı tarz…

Ve aynı operasyon…

Patlamadan hemen sonra sosyal medya timleri devreye girdi ve olay yerinden arakladıkları vahim görüntüleri süratle yaymaya başladı.

“Bunu da mı FETÖ yaptı…”

“Batsın sizin başkanlığınız…” 

Bunlar, böyle bir olaydan hemen sonra söylenecek şeyler mi ki…

Aslında kendilerini ele veriyorlar. Bunlar, “hizmet” ağları bütün terör örgütlerine kadar uzanan; sınır tanımayan “silahsız teröristler”dir.

Daha doğrusu asıl operasyonu bunlar yapar, teröristler sadece bunların tepineceği ortamı hazırlar.

“Ortalık karışacak” kehanetinde bulunanların bildiği varmış…

“Her türlü kargaşa artacak. Her gün birilerinin öldüğü bir ortamda, FETÖ ile mücadeleden bahsetmek bile çok ‘abes’ karşılanacak. Anayasa değişikliği engellenecek. AK Parti bölünecek. Erdoğan inecek…”

Demek ki neymiş…

- Tahriklere kapılmıyor, kirli oyuna gelmiyoruz.

- Milletçe kenetlenip tek yumruk oluyoruz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sahtekârca yargılayıp, hunharca astılar… 17 Eylül 2020 | 250 Okunma Türkiye'nin “terör sorunu” CHP'nin ise “Kürt sorunu” var 11 Eylül 2020 | 2.594 Okunma Bu istiklâl ve istikbal meselesidir; herkes yerini belirlemelidir 08 Eylül 2020 | 2.598 Okunma Uçak fabrikalarını kimin kapattığını soran Kılıçdaroğlu'na cevaplar… 31 Ağustos 2020 | 5.283 Okunma Aileyi önemseyen bu konuyu kapatmalıdır… 14 Ağustos 2020 | 243 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar