“Malazgirt ruhu”ndan kim; niçin rahatsız olur?

Resmî tarih hipnotizmasından kurtulup gerçek tarihimizi öğrenmeye başlayınca, yeni bir “ayrışma alanı” ortaya çıktı.  “Düzmece tarih” tahakkümünden kurtulmamızı...

Resmî tarih hipnotizmasından kurtulup gerçek tarihimizi öğrenmeye başlayınca, yeni bir “ayrışma alanı” ortaya çıktı. 

“Düzmece tarih” tahakkümünden kurtulmamızı istemeyen vesayet kalıntıları, yeni tanıştığımız eski destanlarımıza, düşmandan fazla düşmanlık besliyorlar. 

Kut’ül Amare diye bir destanımız olduğunu yeni fark ettik. 

Osmanlı’yı yıkmak için asırlarca yırtınan ve Ortadoğu’da Türklere atılan her taşın altından çıkan İngilizleri rezil eden bu büyük zafer neden yıllarca gizlendi acaba? 

Dünyanın tanıdığı en müşfik insan olan Abdülhamid Han’ın, Filistin’i Yahudilere vermeyince; nasıl “Kızıl Sultan” oluverdiğini yeni öğrendik! 

Emin Oktay’ın kitaplarından,

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Darbeciler cezalandırılmazsa darbe muhabbeti bitmez 20 Şubat 2020 | 1.935 Okunma Darbeciler cezalandırılmazsa darbe muhabbeti bitmez 19 Şubat 2020 | 372 Okunma İdlib'de ABD'den yardım almak, PYD devletini onaylamaktır 13 Şubat 2020 | 2.812 Okunma Abdülhamid Han düşmanlığı Siyonist Herzl'in ektiği tohumların ürünüdür 10 Şubat 2020 | 3.451 Okunma Onursuzu himaye etmek de onursuzluktur… 07 Şubat 2020 | 3.641 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar