Kürt seçmenler, terör hamisi HDP’ye mahkum edilmemeli

Haçlı-Siyonist ittifakı, İslam coğrafyasını Araplar üzerinden böldü, güneyimizi de Kürtleri kullanarak istikrarsızlaştırıyor.  Kürtlerin yaşadığı bölgeyi bunun için 4...

Haçlı-Siyonist ittifakı, İslam coğrafyasını Araplar üzerinden böldü, güneyimizi de Kürtleri kullanarak istikrarsızlaştırıyor. 

Kürtlerin yaşadığı bölgeyi bunun için 4 ayrı ülkeye pay edip, kulaklarına da “Büyük Kürdistan” hayalini fısıldadılar. 

Ne gariptir ki devlet; uzun süre, tam da bu kirli oyunda, üzerine düşen rolü oynarcasına, “Kürt” kimliğini inkar eden politikalarla fitneyi körükledi. 

Kürt çocuklarına zorla “Türküm...” dedirtenler, bunu; etnik kökenlere saygı duymakla beraber, Türkiye’de yaşayan herkesi kapsayan bir üst kimlik anlamında algılamak yerine, etnik kimlikleri inkâr ederek o hain plana taşeronluk yaptılar. 

Bugün “Türk” if

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ülkemizi ve askerimizi kim ne kadar seviyor? 28 Şubat 2020 | 576 Okunma Pervin Buldan “Artık ilişkimizi resmîleştirelim” diyor ama… 25 Şubat 2020 | 4.029 Okunma Darbeciler cezalandırılmazsa darbe muhabbeti bitmez 20 Şubat 2020 | 2.013 Okunma Darbeciler cezalandırılmazsa darbe muhabbeti bitmez 19 Şubat 2020 | 375 Okunma İdlib'de ABD'den yardım almak, PYD devletini onaylamaktır 13 Şubat 2020 | 2.813 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar