Kimse unutmasın, HDP’nin Meclis’teki engellemelerinden CHP sorumludur...

“Asrın Seçimi”ne bulaştırılan enfeksiyon, Türkiye’nin yeniden inşa edileceği Meclis’te, terörist eylem olarak sık sık karşımıza çıkacak.  7 Haziran’da...

“Asrın Seçimi”ne bulaştırılan enfeksiyon, Türkiye’nin yeniden inşa edileceği Meclis’te, terörist eylem olarak sık sık karşımıza çıkacak. 

7 Haziran’da, “Terörü önleyecekler” diye milleti kandırarak Meclis’e sokulan HDP’nin, Kandil’in emrindeki bir PKK uzantısı olduğu ortaya çıktı. 

Deşifre olduktan sonra kendisini tamamen teröre adayan, devletin verdiği makam aracı ile teröristlere silah taşıyan, sivil ve masum insanları katletmek için teröristleri sokağa çağıran bu terör odağı halktan tamamen koptu. 

Yıllardır, “Mağduriyetinizi gidereceğiz” diye istismar ettikleri Kürtler, mağduriyetlerinin asıl sebebinin PKK ve HDP olduğunu yakinen gördü ve bütün baskılara rağmen araya mesafe koydu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 09 Kasım 2021 | 790 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 08 Kasım 2021 | 3.814 Okunma Şimdi biz hangi "Kılıçdaroğlu"na inanacağız? 05 Kasım 2021 | 960 Okunma 2023'te Türkiye'yi "silahsız bir 15 Temmuz" bekliyor... 26 Ekim 2021 | 3.458 Okunma “Kürt Sorunu” lafını hortlatmak, PKK'ya hayat öpücüğü vermektir 24 Eylül 2021 | 328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar