Kılıçdaroğlu’na, dürüst davrandığı için teşekkür ediyorum

CHP, Türkiye’yi böldürtmemek için yoğun çaba sarf ediyor! Hatta bu amaçla, bölücü terör örgütü PKK’nın siyaset gömlekli Truva atı HDP ile yaşadıkları büyük aşk, son...

CHP, Türkiye’yi böldürtmemek için yoğun çaba sarf ediyor!

Hatta bu amaçla, bölücü terör örgütü PKK’nın siyaset gömlekli Truva atı HDP ile yaşadıkları büyük aşk, son dönemde eyleme dönüşmüş ve HDP’li PKK yandaşları hakkında başlayan hukuki sürece savaş açmışlardı!

İşte bu gayretler pazar günü Adana’da meydanlara taştı!

Her yer “Ülkemizi Böldürtmeyeceğiz” pankartlarıyla donatılmıştı.

Ve CHP lideri Kılıçdaroğlu çıktı kürsüye.

Bol vaatli “sözüm söz” faslından sonra eline bir kağıt aldı ve kendisini dinleyen kalabalığa “Benim okuyacağım her isimden sonra ‘Burada’ diye bağıracaksınız” talimatı verdi.

Nazlı Ilıcak…

“Burdaaa…”

Mehmet Altan…

“Burdaaa…”

Ali Bulaç…

“Burdaaa…”

???...

Kafalar allak bullak…

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Ülkemizi Böldürmeyeceğiz” diye topladığı kalabalığa, ülkeyi yedi düvele açık arttırmayla satmaya kalkan hainlerin kalbinde yaşadığını söylüyor ve bunu da zavallı kalabalığa tekrarlatıyordu.

Kılıçdaroğlu’nun demokrasi illüstrasyonlarına rağmen, parti içinde tam bir diktatör olmasından; “Bana karşı fikir beyan eden kardeşim olsa atarım” şeklindeki parti içi demokrasi uygulamalarındandolayı kimsenin itiraz edemediği, ederse de ihraç malı olmayı göze aldığı bir ortamdı CHP.

Ama buna rağmen Kılıçdaroğlu’nun kürsüden haykırdığı bu darbeci ve bölücü aşkına, “mankurtlar” dışındaki hemen her partiliden, “Bu kadar da olmaz, yeter artık” mealinde itirazlar yükseldi.

Yerelden genele, tabandan tavana birçok CHP’li, “Darbeci FETÖ’cüler ‘Burada…’ ise biz yokuz” dediler.

Çıkmaz sokakta 6 yıl...

Kılıçdaroğlu’nun bu davranışına bizim mahalle sakinleri de çok şaşırmış ve kızmıştı!

Ben de onların şaşırmalarına çok şaşırdım.

Kılıçdaroğlu, “Erdoğan dünyanın en önde gelen liderlerinden biridir” gibi şaşırtacak bir şey söylemişti sanki.

Biz 7 Haziran’dan bu yana “CHP, FETÖ’nün dümen suyunda; HDP’nin kucağına gidiyor” demedik mi?

Hadi bizim yazdıklarımızı okumadınız bile, “Bizim mahallenin tıfılı” deyip geçtiniz. CHP’nin genlerini bilen Baykal aynı şeyi söylemedi mi?

Biz demedik mi, “Kılıçdaroğlu FETÖ’ye fatura ödüyor. OHAL mağdurları bahane, FETÖ’ye destek şahane” diye.

Kılıçdaroğlu, sizi kızdıracak ne yaptı ki…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehmetçik Suriye’de çarşafı kaldırınca ortaya neler çıktı neler… 18 Ekim 2019 | 4.400 Okunma Harekât, ABD derin devleti ile paralel yapılar arasındaki gizli savaşı alevlendirdi... 15 Ekim 2019 | 3.103 Okunma Mehmetçik YPG’yi vuruyor, neden CHP’nin içi yanıyor? 10 Ekim 2019 | 2.839 Okunma Anaların ahı; asıl HDP’leşen CHP’yi derinden sarsacak 13 Eylül 2019 | 2.546 Okunma AK Parti’nin görevinin henüz bitmediğini, bütün teşkilat biliyor mu acaba? 27 Ağustos 2019 | 2.735 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar