Kılıçdaroğlu samimi ise, bütün gücümle CHP'yi destekleyeceğim!

Star Gazetesi Yazarı Nuh Albayrak'ın bugünkü (06.10.2022)''Kılıçdaroğlu samimi ise, bütün gücümle CHP'yi destekleyeceğim!'' başlıklı yazısı.

Birileri ''Başörtülülere bu kadar özgürlük fazla'' dese de, ''şimdilik'' çözülmüştür. Yani ''Bu mesele kapandı; artık konuşmayalım'' diyen dindarlar bile farkında değil ama mevcut başörtü serbestliği, ''tapusuz ev'' gibidir. Yani mesele toplumda çözüldüğü için sahada problem yaşanmıyor ise de, peş peşe sergilenen hazımsızlıklar, birilerinin fırsat beklediğini göstermektedir!

O halde Kılıçdaroğlu'nun ne yapmak istediğini doğru anlamak için CHP'yi yakından tanımak gerekir.

İslâm'la mücadeleyi ''kalıcı'' kılmak için kurulmuş olan CHP, halkın oyuna ihtiyaç duymadığı 27 yıl boyunca milletin; dininden giyimine kadar her şeyini değiştirmiştir.

''Seçim'' hakkı olmayan halk, bu zulümlerin hesabını, ''seçim'' denen tiyatrolarda soramamıştır.

Bu CHP, milletin bütün hasılatına da, İslâmiyet'in ''öşür'' emrini istismar ederek el koyuyordu. Kısaca, insanların ne ''insan'' gibi yaşamasına izin veriyorlardı ne de Müslüman gibi ölmesine!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
61 yıl geciken “Devrim”in hesabını kim verecek? 30 Ekim 2022 | 528 Okunma “Türkiye Yüzyılı”na kimler katılıyor, kimler karşı çıkıyor? 28 Ekim 2022 | 1.436 Okunma Eski Diyarbakır'a kilit vuruldu! 24 Ekim 2022 | 300 Okunma Diyarbakır'ı ve Diyarbakırlıyı nasıl bilirsiniz? 17 Ekim 2022 | 1.485 Okunma Kılıçdaroğlu samimi ise, bütün gücümle CHP'yi destekleyeceğim! 06 Ekim 2022 | 480 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar