HDP'ye de FETÖ'ye de tavır koyamadılar, koyamazlar

İyi Parti’nin kurucularından olan Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu söyledi. Hem de ağzından kaçırmadı, dili sürçmedi...

İyi Parti’nin kurucularından olan Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu söyledi. Hem de ağzından kaçırmadı, dili sürçmedi, “Çok net söylüyorum…” dedi, genel başkanı uyardığını da ekledi.

Herkes grup konuşmasına kilitlenmişti ama Akşener bu konuya hiç girmedi, keyifsiz; muhalefet söylemleriyle konuşmasını bitirdi.

Neyse ki grup sonrasında soruldu da konu hakkındaki değerli görüşlerini duyabildik!

Meral hanım dersine iyi çalışmış. “İl başkanınız FETÖ’cü mü?” sorusunu, “Hukuk, guguk” söylemleriyle gayet ustalıkla savuşturdu! Hatta o kadar iyi hazırlanmış ki; krizi fırsata bile çevirdi. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın, bir yıl önceki değerlendirmesine yaptığı atfı gerekçe göstererek partisine sabotaj yapıldığını iddia etti!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronavirüsü “Yeni Tapınakçılar” mı yönetiyor? 04 Mayıs 2021 | 3.439 Okunma “İrtica”yı kim çıkardı, kimlere karşı kullanıldı? 01 Nisan 2021 | 361 Okunma “Andımız” kimin andı? 20 Mart 2021 | 2.407 Okunma Çanakkale ruhu yaşıyor mu? 18 Mart 2021 | 231 Okunma Papa “Büyük İsrail”in son rötuşları için geldi 10 Mart 2021 | 2.718 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar