HDP'ye de FETÖ'ye de tavır koyamadılar, koyamazlar

İyi Parti’nin kurucularından olan Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu söyledi. Hem de ağzından kaçırmadı, dili sürçmedi...

İyi Parti’nin kurucularından olan Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu söyledi. Hem de ağzından kaçırmadı, dili sürçmedi, “Çok net söylüyorum…” dedi, genel başkanı uyardığını da ekledi.

Herkes grup konuşmasına kilitlenmişti ama Akşener bu konuya hiç girmedi, keyifsiz; muhalefet söylemleriyle konuşmasını bitirdi.

Neyse ki grup sonrasında soruldu da konu hakkındaki değerli görüşlerini duyabildik!

Meral hanım dersine iyi çalışmış. “İl başkanınız FETÖ’cü mü?” sorusunu, “Hukuk, guguk” söylemleriyle gayet ustalıkla savuşturdu! Hatta o kadar iyi hazırlanmış ki; krizi fırsata bile çevirdi. AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın, bir yıl önceki değerlendirmesine yaptığı atfı gerekçe göstererek partisine sabotaj yapıldığını iddia etti!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Kürt Sorunu” lafını hortlatmak, PKK'ya hayat öpücüğü vermektir 24 Eylül 2021 | 315 Okunma “Üç bizden, üç sizden” değil Ertuğrul Özkök; “Bir sağdan, bir soldan” 18 Eylül 2021 | 799 Okunma Çarşafa zincir takanlara, semazeni dansöz yapanlara teşekkür etmeliyiz 16 Eylül 2021 | 2.335 Okunma Gericiler(!) uzaya gidiyor, onlar yerin dibinde kafa çekiyor 06 Eylül 2021 | 1.421 Okunma Yargı, 28 Şubat'çı generallere haksızlık yapıyor… 24 Ağustos 2021 | 3.869 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar