Hadi bir kere dürüst olun ve “Evet, darbeciyiz” deyin...

Yıllarca sürdürülen, “Erdoğan ülkeyi kamplaştırdı” yaygarası ile büyük bir “Erdoğan Düşmanları Kampı” oluşturuldu. “Cemaat” kod adlı örgütün...

Yıllarca sürdürülen, “Erdoğan ülkeyi kamplaştırdı” yaygarası ile büyük bir “Erdoğan Düşmanları Kampı” oluşturuldu.

“Cemaat” kod adlı örgütün mimarlığında dizayn edilen bu kampta, “hizmet” ehlinden siyasetçiye, demokrattan teröriste farklı kesimler yer aldı.

Birlikte mücadele etmeleri halinde “ortak düşman”dan kurtulacaklarına inandıran FETÖ, bu ittifakı konsolide etmek için devlet içindeki paralel yapı marifetiyle yoğun istihbarat desteği verdi.

FETÖ medyası adeta Erdoğan düşmanlığının tescil edildiği “noter”liklere dönüştü.

17 Aralık’taki “Yargı Darbesi” bile bunları hipnozdan uyandıramadı.

Derken Türkiye

15 Temmuz felaketini yaşadı...

Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı darbe yapmaya kalkan FETÖ, aslında en büyük darbeyi, en büyük destecisi olan “liberal ve demokrat müttefikleri”ne yaptı.

“Darbeci” yandaşları bir süre bocaladı.

Tam “Kurtuluyoruz” derken Erdoğan daha da güçlenmiş, halkın nezdinde bir demokrasi kahramanı olmuş, ismi konmamış bir “başkanlık” misyonu üstlenmişti.

“A”dan “J”ye 11 ayrı plan çerçevesinde Erdoğan’dan kurtulma garantisi veren FETÖ’yü ölümüne destekleyenler ise Allah’ın “K” planı gereğince müflis birer “darbeci” olarak kalmışlardı.

15 Temmuz’u hiç duymamışlar!..

Bir kısmı gönülsüz de olsa “Demokrasi Nöbetleri”nde boy gösterdi ama büyük çoğunluğu dişlerini gıcırdatarak yeniden saldırıya geçecekleri ânı bekledi.

Nitekim bir süre önce start verildi ve tekrar sahneye çıkıp bildik gazelleri okumaya başladılar.

En çok kullanılan malzeme “mağduriyet” ve “hukukun üstünlüğü”...

Efendim, açığa alınanların sayısı 85 bini aşmış... OHAL uygulamaları hukuk sınırlarının dışına taşmış!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehmetçik Suriye’de çarşafı kaldırınca ortaya neler çıktı neler… 18 Ekim 2019 | 4.400 Okunma Harekât, ABD derin devleti ile paralel yapılar arasındaki gizli savaşı alevlendirdi... 15 Ekim 2019 | 3.103 Okunma Mehmetçik YPG’yi vuruyor, neden CHP’nin içi yanıyor? 10 Ekim 2019 | 2.839 Okunma Anaların ahı; asıl HDP’leşen CHP’yi derinden sarsacak 13 Eylül 2019 | 2.546 Okunma AK Parti’nin görevinin henüz bitmediğini, bütün teşkilat biliyor mu acaba? 27 Ağustos 2019 | 2.735 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar