Gericiler(!) uzaya gidiyor, onlar yerin dibinde kafa çekiyor

Bu gidişat karşısındaki çaresizlikleri Haçlı Batı'yı hırçınlaştırırken, içimizdeki uzantıları ise öfkeden kudurmakta, meyhanede teselli aramaktadır.

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ''Bizim en büyük sıkıntımız, ülkemizin sıcak kuşakta bulunmasıdır. Bu tür sıcak kuşak ülkelerinde ''satılık'' insan bulmak çok kolaydır. Nitekim İngilizler, Osmanlı'yı; içeriden satın aldıkları paşalarla yıkmış'' diyor.

İngilizler; savaşla ulaşamadıkları hedeflere oturdukları yerden ulaşmalarını sağlayan bu yöntemi, Osmanlı'dan sonra da kullanmaya devam etmektedir. İçimizdeki bazı bedbahtların İslam'la; bu denli savaşması, ''bireysel tercih'' ile izah edilemez.

Elbette bütün fitnecilerin İngilizlerden maaş aldığını iddia etmiyorum. Emperyalistler, lejyonerlerini motive etmek için ilerici(!) olmaktan rejimi korumaya(!) kadar birçok ''havuç'' kullanıyor. Maaş konusunda da herkese para dağıtmıyor, az sayıdaki ''nitelikli elemanı'' istihdam ederek; operasyonları ucuza kapatıyorlar.

HAÇLILAR ADINA İSLAM DÜŞMANLIĞI YAPIYORLAR

Haçlı Siyonist ittifak; sömürü ve işgalleri önündeki en büyük engel olan İslamiyet'i...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çekin o pis ellerinizi; öğretmenlerin üzerinden! 02 Eylül 2022 | 556 Okunma Org. Büyükanıt'ın ilginç sözleri ve Diyarbakır Anneleri 17 Ağustos 2022 | 2.489 Okunma “Bu millet ‘Alevi'ye oy vermez!” 11 Ağustos 2022 | 4.139 Okunma İmamoğlu bilerek tatile gitmiş, Kılıçdaroğlu'na mesaj vermiş! 28 Temmuz 2022 | 456 Okunma FETÖ bitmedi, yeni FETÖ'cükler mantar gibi türedi 14 Temmuz 2022 | 1.744 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar