FETÖ’nün “ayağını” bırakın, sizi esir alan “beynine” bakın…

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu taşıyan helikopterin düşmesinden sonra mesai arkadaşımız İsmail Güneş’in saatlerce “Yerimizi tespit edemediniz mi” feryadına rağmen, kurtarma ekiplerinin alakasız yerlerde dolaşması ve son sözü “Bu kim ya?..” olan İsmail’in, çenesi kırılarak susturulması, helikopterin kayıt cihazının sökülmesi vs. “Bu bir kaza değil” diye bas bas bağırıyordu.

Doğrusu aklımıza gelen ilk şüpheli, sabıkası kabarık olan “derin devlet” idi. Bu karanlık cinayetin aydınlatılması için yaptığımız her yayından sonra daha “cemaat” maskesini çıkarmamış olan Fetullahçıların “Muhabirinizi koruyamadınız” diye üzerime çullanması çok garip geliyordu. Meğer bu anlamsız ithamın sebebi, bu kaza görünümlü cinayeti sık sık gündeme getirmemizi engellemekmiş.

İlginçtir; ne zaman Kılıçdaroğlu, “FETÖ’nün siyasi ayağı ortaya çıkarılsın” dese, bu FETÖ şeytanlığı aklıma

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhalefetin büyük buluşu “Güçlendirilmiş Koalisyon Sistemi” imiş… 09 Haziran 2021 | 577 Okunma Medyadaki Haçlı Savaşı 03 Haziran 2021 | 495 Okunma 6 ay içinde darbe mi yapacaksınız Sayın Kılıçdaroğlu? 26 Mayıs 2021 | 1.562 Okunma O bombalar Gazze'ye değil; bize atılıyor 21 Mayıs 2021 | 397 Okunma Babacan “masanın ortası”ndan “çatının ortası”na mı zıplıyor? 18 Mayıs 2021 | 1.487 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar