FETÖ’nün “ayağını” bırakın, sizi esir alan “beynine” bakın…

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu taşıyan helikopterin düşmesinden sonra mesai arkadaşımız İsmail Güneş’in saatlerce “Yerimizi tespit edemediniz mi” feryadına rağmen, kurtarma ekiplerinin alakasız yerlerde dolaşması ve son sözü “Bu kim ya?..” olan İsmail’in, çenesi kırılarak susturulması, helikopterin kayıt cihazının sökülmesi vs. “Bu bir kaza değil” diye bas bas bağırıyordu.

Doğrusu aklımıza gelen ilk şüpheli, sabıkası kabarık olan “derin devlet” idi. Bu karanlık cinayetin aydınlatılması için yaptığımız her yayından sonra daha “cemaat” maskesini çıkarmamış olan Fetullahçıların “Muhabirinizi koruyamadınız” diye üzerime çullanması çok garip geliyordu. Meğer bu anlamsız ithamın sebebi, bu kaza görünümlü cinayeti sık sık gündeme getirmemizi engellemekmiş.

İlginçtir; ne zaman Kılıçdaroğlu, “FETÖ’nün siyasi ayağı ortaya çıkarılsın” dese, bu FETÖ şeytanlığı aklıma

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Menderes'i ezan için astılar, fırsat olursa yine asarlar 27 Mayıs 2020 | 3.646 Okunma Hatay'da ezan yasağı neden 6 yıl geç başladı? 22 Mayıs 2020 | 3.308 Okunma Kadir gecesi, “kaos gecesi” oldu 19 Mayıs 2020 | 2.899 Okunma Korkarım salgına karşı bağışıklık kazanıyoruz… 17 Mayıs 2020 | 302 Okunma Sağlık çalışanları, unutulmaktan korkuyor 03 Nisan 2020 | 2.779 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar