FETÖ ile mücadelede yeni bir aşamaya geçildi

FETÖ örgütünün bu noktaya gelmesinde AK Parti’nin ne kadar vebali var bilemem ama ülkeyi bu beladan kurtarmasının, bu güne kadarki bütün hizmetlere eşdeğer bir fırsat olduğunu iyi biliyorum. Elbette güç...

FETÖ örgütünün bu noktaya gelmesinde AK Parti’nin ne kadar vebali var bilemem ama ülkeyi bu beladan kurtarmasının, bu güne kadarki bütün hizmetlere eşdeğer bir fırsat olduğunu iyi biliyorum.

Elbette güç bir işten bahsediyoruz.

Aslında AK Parti yüzde 90 oy ile iktidara gelse yine bu mikrobu söküp atamazdı.

Neyse ki bu şer örgütü güç zehirlenmesine yakalandı da 15 Temmuz’da kendini ele verdi.

Buna rağmen kısa sürede bertaraf edilmelerini beklememek gerekir.

Kökü dışarda olan ve dünyanın en tecrübeli şer odakları ile ittifaklar kuran bir örgütü, sadece Türkiye’de yürütülen mücadele ile kısa sürede etkisiz hale getirmek mümkün değildir.

Ancak FETÖ ile mücadele, Türkiye’nin istiklal mücadelesinden çok daha hayati ve önemlidir.

Onun içindir ki, 15 Temmuz gecesi canını feda eden kahramanlarımızın, Çanakkale şehitlerimizden hiç bir farkları yoktur. Hatta çok daha aşağılık ve sinsi bir düşman tarafından şehit edilmişlerdir.

Zaten şimdi düşman cephede saldırmayıp içimizdeki taşeronlarını kullandığı için işimiz zordur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehmetçik Suriye’de çarşafı kaldırınca ortaya neler çıktı neler… 18 Ekim 2019 | 4.147 Okunma Harekât, ABD derin devleti ile paralel yapılar arasındaki gizli savaşı alevlendirdi... 15 Ekim 2019 | 3.103 Okunma Mehmetçik YPG’yi vuruyor, neden CHP’nin içi yanıyor? 10 Ekim 2019 | 2.838 Okunma Anaların ahı; asıl HDP’leşen CHP’yi derinden sarsacak 13 Eylül 2019 | 2.546 Okunma AK Parti’nin görevinin henüz bitmediğini, bütün teşkilat biliyor mu acaba? 27 Ağustos 2019 | 2.734 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar