Eyvah, galiba işsiz kalacağım..

Ülke istikrara kavuşsun, işsizlik düşsün diye var gücümüzle uğraştık. Hedefe de ulaştık ama şimdi de kendi telaşımıza düştük!  Hani ‘devrim’ önce kendi...

Ülke istikrara kavuşsun, işsizlik düşsün diye var gücümüzle uğraştık. Hedefe de ulaştık ama şimdi de kendi telaşımıza düştük! 

Hani ‘devrim’ önce kendi çocuklarını yermiş ya, o tür bişey. Ama yanlış anlaşılmasın; tehdit, ‘devrim’i gerçekleştirenlerden değil, ‘devrimci’ meslektaşlardan kaynaklanıyor. 

Hem de ‘rakibimiz’ çeyrek asırlık yayın yönetmenliği tecrübesine sahip bir meslektaşımız...

Şöyle ki...

Şu meşhur ‘Şer İttifakı’nın öncü cengaverlerinden Ertuğrul Özkök malumunuz her gün köşesinden bir öncekini aratan bir üslupla ‘milli’ olan herkese ve her şeye saldırıyordu.

Bu ittifakın asıl hedefi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a düşman olmayan herkesi ‘doğal düşman’ olarak gören Özkök bizi de aynı kategoriden hedefe oturtmuştu.

Hatta arada bir hızını alamıyor, Yönetim Kurulu Başkanımız Ethem Sancak’a “O beceriksiz yöneticilerin bu işten hiç anlamıyor. Beni transfer et; gazetecilik nasıl yapılır göstereyim” diyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 09 Kasım 2021 | 790 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 08 Kasım 2021 | 3.814 Okunma Şimdi biz hangi "Kılıçdaroğlu"na inanacağız? 05 Kasım 2021 | 960 Okunma 2023'te Türkiye'yi "silahsız bir 15 Temmuz" bekliyor... 26 Ekim 2021 | 3.455 Okunma “Kürt Sorunu” lafını hortlatmak, PKK'ya hayat öpücüğü vermektir 24 Eylül 2021 | 328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar