'Esad’la görüşün' demek, Zeytin Dalı’nı kesmektir

Birileri, Suriye’de katliam ve zulmün ayyuka çıktığı dönemlerde Şam’a kadar giderek üzerlerine sıçrattıkları kanı, şimdi başkalarına bulaştırmaya...

Birileri, Suriye’de katliam ve zulmün ayyuka çıktığı dönemlerde Şam’a kadar giderek üzerlerine sıçrattıkları kanı, şimdi başkalarına bulaştırmaya çalışıyorlar. 

Kılıçdaroğlu ve Perinçek öncülüğünde sürdürülen “Esad ile diyalog” kampanyası, son günlerde “PYD, Afrin’i rejime teslim ediyor” dedikoduları ile çok daha vahim bir anlam kazandı. 

Türk askeri karşısında asla varlık gösteremeyeceğini anlayan PYD, çok umut bağladığı kirli kampanyalardan da beklediği etkiyi göremeyince farklı entrikalara başvuruyor. 

Bir kere Afrin’i kimsenin teslim aldığı filan yok. 

Göstermelik birkaç sevkiyat ile böyle bir algı oluşturmaya çalışıyorlar. 

Böylece aynı teröristler, aynı silahlarla

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 09 Kasım 2021 | 790 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 08 Kasım 2021 | 3.814 Okunma Şimdi biz hangi "Kılıçdaroğlu"na inanacağız? 05 Kasım 2021 | 960 Okunma 2023'te Türkiye'yi "silahsız bir 15 Temmuz" bekliyor... 26 Ekim 2021 | 3.455 Okunma “Kürt Sorunu” lafını hortlatmak, PKK'ya hayat öpücüğü vermektir 24 Eylül 2021 | 328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar