Erdoğan düşmanlığınız bu pisliği örtmeye yetmez, temizleyeceksiniz...

Rahmi Turan, sermayesi birkaç valiz dolusu çıplak kadın arşivinden ibaret bir gazeteci (!) idi. İnternetle birlikte o “sermayesi” de bitince “Erdoğan düşmanları panayırı”nda idare ediyor.

Bu durum onu çok “kullanışlı” hale getirdiği için malum komplonun üzerine atlamış. Efendim “aslında her haberde kanıt ararmış ama arkadaşına güvendiği için ilk defa hataya düşmüş!” Ama sen zaten fotoğraflara göre yazılmış senaryolarla gazete yapardın. Sen kadınlarla ilgili haberleri; albümlerinden aşırttığın fotoğrafın “cazibesi”ne göre değerlendiren bir istismarcısın. 

Tabi, bu pis olayda Rahmi Turan bir tetikçi. İhanet zincirinin halkaları asıl geriye doğru gittikçe büyüyor.

***

Önce gazetesi... Manşet belirleme kriteri Erdoğan düşmanlığı olan bu gazete yönetimi, acaba Rahmi Turan’ın yazısındaki bu “büyük balığı”(!) fark etmedikleri için mi manşete taşımadı, yoksa kokusunu aldıkları için mi “pisliği” o köşe dışına taşırmadı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Derhal sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli 24 Mart 2020 | 6.267 Okunma Koronavirüs salgını, insanoğlunun eseridir 20 Mart 2020 | 3.437 Okunma Evlat nöbeti biterse HDP/PKK bayram eder 18 Mart 2020 | 4.501 Okunma İdlib, Hatay'ın hatta Çanakkale'nin garantisidir 06 Mart 2020 | 4.180 Okunma Sayın bakan, bugün lütfen sözlerinize dikkat edin… 03 Mart 2020 | 5.402 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar