Erdoğan düşmanlığınız bu pisliği örtmeye yetmez, temizleyeceksiniz...

Rahmi Turan, sermayesi birkaç valiz dolusu çıplak kadın arşivinden ibaret bir gazeteci (!) idi. İnternetle birlikte o “sermayesi” de bitince “Erdoğan düşmanları panayırı”nda idare ediyor.

Bu durum onu çok “kullanışlı” hale getirdiği için malum komplonun üzerine atlamış. Efendim “aslında her haberde kanıt ararmış ama arkadaşına güvendiği için ilk defa hataya düşmüş!” Ama sen zaten fotoğraflara göre yazılmış senaryolarla gazete yapardın. Sen kadınlarla ilgili haberleri; albümlerinden aşırttığın fotoğrafın “cazibesi”ne göre değerlendiren bir istismarcısın. 

Tabi, bu pis olayda Rahmi Turan bir tetikçi. İhanet zincirinin halkaları asıl geriye doğru gittikçe büyüyor.

***

Önce gazetesi... Manşet belirleme kriteri Erdoğan düşmanlığı olan bu gazete yönetimi, acaba Rahmi Turan’ın yazısındaki bu “büyük balığı”(!) fark etmedikleri için mi manşete taşımadı, yoksa kokusunu aldıkları için mi “pisliği” o köşe dışına taşırmadı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“İrtica”yı kim çıkardı, kimlere karşı kullanıldı? 01 Nisan 2021 | 355 Okunma “Andımız” kimin andı? 20 Mart 2021 | 2.393 Okunma Çanakkale ruhu yaşıyor mu? 18 Mart 2021 | 226 Okunma Papa “Büyük İsrail”in son rötuşları için geldi 10 Mart 2021 | 2.702 Okunma 28 Şubat hâlâ anlaşılmadı, bence de bin yıl sürebilir 28 Şubat 2021 | 1.040 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar