Erdoğan düşmanlığınız bu pisliği örtmeye yetmez, temizleyeceksiniz...

Rahmi Turan, sermayesi birkaç valiz dolusu çıplak kadın arşivinden ibaret bir gazeteci (!) idi. İnternetle birlikte o “sermayesi” de bitince “Erdoğan düşmanları panayırı”nda idare ediyor.

Bu durum onu çok “kullanışlı” hale getirdiği için malum komplonun üzerine atlamış. Efendim “aslında her haberde kanıt ararmış ama arkadaşına güvendiği için ilk defa hataya düşmüş!” Ama sen zaten fotoğraflara göre yazılmış senaryolarla gazete yapardın. Sen kadınlarla ilgili haberleri; albümlerinden aşırttığın fotoğrafın “cazibesi”ne göre değerlendiren bir istismarcısın. 

Tabi, bu pis olayda Rahmi Turan bir tetikçi. İhanet zincirinin halkaları asıl geriye doğru gittikçe büyüyor.

***

Önce gazetesi... Manşet belirleme kriteri Erdoğan düşmanlığı olan bu gazete yönetimi, acaba Rahmi Turan’ın yazısındaki bu “büyük balığı”(!) fark etmedikleri için mi manşete taşımadı, yoksa kokusunu aldıkları için mi “pisliği” o köşe dışına taşırmadı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘Türkiye zirvede geri adım attı’ diyen kasıtlı değilse cahildir 06 Aralık 2019 | 3.207 Okunma NATO asıl; kendi bünyesindeki “radikal Hristiyan” problemini çözmelidir 03 Aralık 2019 | 2.554 Okunma Erdoğan düşmanlığınız bu pisliği örtmeye yetmez, temizleyeceksiniz... 26 Kasım 2019 | 4.002 Okunma Umarım yeni ‘Atatürkçü maskeli darbeci generaller’ görmeyiz 22 Kasım 2019 | 3.940 Okunma Karşımızdaki küresel bela 'algı savaşı' değil, 'algı terörü'dür... 15 Kasım 2019 | 2.585 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar