Bana kimse, 'Avrupa medeniyeti, AB kriteri...' demesin

Alamancı”lığın revaçta olduğu yıllarda Berlin’de çekilen “Acı Vatan” filmi gurbetçilerimizin dramını, filmin logosu kadar başarılı yansıtamasa da, Almanların, bir...

Alamancı”lığın revaçta olduğu yıllarda Berlin’de çekilen “Acı Vatan” filmi gurbetçilerimizin dramını, filmin logosu kadar başarılı yansıtamasa da, Almanların, bir kadını hayatı; işinden ibaret bir robota çevirdiğini yansıtması bakımından önemliydi.

Harabe Almanya’yı “Almanya” yapan, çoğu Türk olan yabancı işçilerdir.

Gel gör ki Almanya, bu velinimetlerini her vesileyle aşağılamış, Avrupa’nın göbeğinde sömürgeciliğin en çirkin örneğini sergilemiştir.

Türk çocuklarını saçma bahanelerle ailelerinden koparıp, ırkçı Almanların elinde İslam düşmanı birer Hristiyan olarak yetiştirme alçaklığı; bütün tepkilere rağmen sürdürülmektedir.

Medeniyetin “M”si, insanların inanç ve değerlerine saygı duymaktır.

Bizans İmparatorlarının baskısından bunalan Hristiyanlar, İstanbul’un Fethi’nden sonra rahat nefes almış ve Fatih Sultan Mehmet Han’a medyûn-i şükran olmuştur.

Almanya, yedi asır önceki bu gerçek medeniyetin bile fersah fersah gerisindedir.

Daha da beteri Türklere karşı uygulanan ırkçı katliamlar, bizzat Alman devleti tarafından himaye hatta teşvik edilmektedir.

Terörizm beşiği medeni Almanya

Teröre karşı olmak insanlığın gereğidir. Oysa Almanya, bu konuda da ikiyüzlülüğün sembolüdür.

“Kendi teröristleri” olan RAF üyelerini, yargısız infazlar ve sahte otopsi raporlarıyla ortadan kaldıran Almanya, “Rakibimin teröristi benim müttefikimdir” anlayışıyla, PKK’yı 30 yıldan bu yana kucağında beslemektedir.

***

Öte yandan Almanya’nın on parmağı, Türkiye’nin içindedir ve her şeyi karıştırmaktadır.

Ülkemizde faaliyet gösteren vakıfları, medya mensupları Alman istihbarat elemanı gibi çalışmaktadır.

Bergama’daki siyanür bahaneli eylemlerden Gezi’ye kadar bütün kalkışmalarda, Alman parmağı vardır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan, ekonomi seferberliği için neden 18 yıl bekledi? 03 Aralık 2021 | 2.544 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 09 Kasım 2021 | 791 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 08 Kasım 2021 | 3.816 Okunma Şimdi biz hangi "Kılıçdaroğlu"na inanacağız? 05 Kasım 2021 | 963 Okunma 2023'te Türkiye'yi "silahsız bir 15 Temmuz" bekliyor... 26 Ekim 2021 | 3.459 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar