“Avrupa İslamı” salgını, yeni tip Haçlı saldırısıdır

“Haçlı seferleri” tarih kitaplarının yazdığı gibi 1272’de sona ermemiş, sadece saldırganlar ve yöntemler değişmiştir. Zırhlı çapulcuların yerini kravatlılar, ‘Luis’in...

“Haçlı seferleri” tarih kitaplarının yazdığı gibi 1272’de sona ermemiş, sadece saldırganlar ve yöntemler değişmiştir. Zırhlı çapulcuların yerini kravatlılar, ‘Luis’in yerini de ‘Macron’lar almıştır. Yeni “Tapınak şövalyeleri” ise FETÖ ve DEAŞ’tır. Yeni adı “İslamofobi” olan günümüzdeki Haçlı seferlerinde, kılıçların görevini de evimize/elimize kadar uzanan aletler üzerinden yürüttükleri algı operasyonları yapmaktadır.

Sizce “Haçlı ordusu” denen eski yağmacılara dersini verip göndermek mi kolay yoksa böyle; başı sonu belli olmayan, içimize kadar uzanan yeni tip Haçlı saldırılarıyla başa çıkmak mı?

Bu arada bunların dinle-diyanetle de ilgisi yoktur.

Bin yıl önceki Haçlı seferleri, açlık ve sefalet içindeki Avrupa’nın, Anadolu ve ötesindeki zenginliği; din kisvesi altında sömürmesiydi. Şimdiki Haçlıların derdi de, emperyalist çarkların dönmesidir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu tecavüzcü AK Parti yöneticisi olsaydı… 01 Aralık 2020 | 72 Okunma HDP'nin, Şişli Belediyesi'ndeki “eşbaşkan”ı… 28 Kasım 2020 | 1.148 Okunma Reformların önüne takoz koyanlar 25 Kasım 2020 | 211 Okunma “İlke”yi dilinden düşürmeyen ilkesizler 22 Kasım 2020 | 356 Okunma “Avrupa İslamı” salgını, yeni tip Haçlı saldırısıdır 26 Ekim 2020 | 135 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar