“Avrupa İslamı” salgını, yeni tip Haçlı saldırısıdır

“Haçlı seferleri” tarih kitaplarının yazdığı gibi 1272’de sona ermemiş, sadece saldırganlar ve yöntemler değişmiştir. Zırhlı çapulcuların yerini kravatlılar, ‘Luis’in...

“Haçlı seferleri” tarih kitaplarının yazdığı gibi 1272’de sona ermemiş, sadece saldırganlar ve yöntemler değişmiştir. Zırhlı çapulcuların yerini kravatlılar, ‘Luis’in yerini de ‘Macron’lar almıştır. Yeni “Tapınak şövalyeleri” ise FETÖ ve DEAŞ’tır. Yeni adı “İslamofobi” olan günümüzdeki Haçlı seferlerinde, kılıçların görevini de evimize/elimize kadar uzanan aletler üzerinden yürüttükleri algı operasyonları yapmaktadır.

Sizce “Haçlı ordusu” denen eski yağmacılara dersini verip göndermek mi kolay yoksa böyle; başı sonu belli olmayan, içimize kadar uzanan yeni tip Haçlı saldırılarıyla başa çıkmak mı?

Bu arada bunların dinle-diyanetle de ilgisi yoktur.

Bin yıl önceki Haçlı seferleri, açlık ve sefalet içindeki Avrupa’nın, Anadolu ve ötesindeki zenginliği; din kisvesi altında sömürmesiydi. Şimdiki Haçlıların derdi de, emperyalist çarkların dönmesidir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronavirüsü “Yeni Tapınakçılar” mı yönetiyor? 04 Mayıs 2021 | 3.478 Okunma “İrtica”yı kim çıkardı, kimlere karşı kullanıldı? 01 Nisan 2021 | 361 Okunma “Andımız” kimin andı? 20 Mart 2021 | 2.407 Okunma Çanakkale ruhu yaşıyor mu? 18 Mart 2021 | 231 Okunma Papa “Büyük İsrail”in son rötuşları için geldi 10 Mart 2021 | 2.720 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar