Asıl risk dışarıdaki operasyonlar değil, içerideki hatalardır

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özbekistan ve Güney Kore gezisinin ilk ayağı olan Taşkent’teyiz. Ekonomi ve yatırım ağırlıklı bir dış gezi ama uçaktan iş forumuna kadar her yerde yine...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özbekistan ve Güney Kore gezisinin ilk ayağı olan Taşkent’teyiz.

Ekonomi ve yatırım ağırlıklı bir dış gezi ama uçaktan iş forumuna kadar her yerde yine seçim konuşuluyor.

Birileri seçimi Sayın Erdoğan’a komploya dönüştürürken iş dünyası ise, olmazsa olmaz “istikrar” ile “Erdoğan”ı bütünleştirmiş durumda.

Bu da çok doğal…

7 Haziran’da bu yönetimden sıkıldığı için “değişiklik” isteyenler, ülkenin üzerine kara bulut gibi çöken bir kaosa davetiye çıkardı.

Çünkü mevcut iktidar, olgunlaşan ve halkın teveccühünü kazanan yeni bir siyasi oluşumun devreye girmesiyle değil, yıkım ekibinin ortak operasyonu ile devrilmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 09 Kasım 2021 | 790 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 08 Kasım 2021 | 3.814 Okunma Şimdi biz hangi "Kılıçdaroğlu"na inanacağız? 05 Kasım 2021 | 960 Okunma 2023'te Türkiye'yi "silahsız bir 15 Temmuz" bekliyor... 26 Ekim 2021 | 3.455 Okunma “Kürt Sorunu” lafını hortlatmak, PKK'ya hayat öpücüğü vermektir 24 Eylül 2021 | 328 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar