AK Parti’nin başarısını, CHP 'Hayır' için kullanıyor

Son günlerde herkes, “Referandumdan ‘Evet’ de çıksa ‘Hayır’ da çıksa halkın kararıdır; saygı duyulmalıdır" diyor. Bunun aksini söylemek abesle iştigaldir. Ama bunun, çok...

Son günlerde herkes, “Referandumdan ‘Evet’ de çıksa ‘Hayır’ da çıksa halkın kararıdır; saygı duyulmalıdır" diyor.

Bunun aksini söylemek abesle iştigaldir.

Ama bunun, çok önemli bir “ama”sı var.

Halk önce “Evet” veya “Hayır” diyeceği şeyin ne olduğunu doğru anlamalıdır.

Peki süreç böyle mi yürüyor?

Maalesef hayır.

Sandıktan "Hayır" çıkması için her türlü hile ve entrikaya başvuruluyor.

"Hayır" sonucunun kendileri için sonun başlangıcı olduğunu çok iyi bilen FETÖ, bütün şeytani birikimini seferber etmiş durumdadır.

Bir taraftan CHP’ye sinsi takiye taktikleri verilirken, diğer taraftan da “farklı kesimlere mensup memnuniyetsizler" görüntüsünde sahaya yayılmış, akıl almaz dedikodular yaymakta, fitne tohumları ekmektedirler.

Mesela son günlerde bütün Anadolu’ya, “Evet çıkarsa AK Parti, teşkilatların yüzde 80’ini yenileyecek” söylentisini yayıyorlar.

CHP ise değişiklik paketinin bütün maddelerini çarpıtarak, halkı tedirgin etmek için elinden geleni yapıyor. Gazeteci, akademisyen ve aydın kılığındaki CHP yandaşları da bu yalanları doğrulamak için yırtınıyor.

Stratejileri “yalan” oldu

Elbette seçmeni bu yalanlardan koruması gereken kurum AK Parti’dir.

Gerçi AK Parti henüz bugün sahaya iniyor ise de CHP ile kumpasçıların yaydığı yalan ve iftiraları bertaraf etmek kolay olmayacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan, ekonomi seferberliği için neden 18 yıl bekledi? 03 Aralık 2021 | 2.544 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 09 Kasım 2021 | 791 Okunma Akşener, bir kadına küfreden Türkkan'ı asla cezalandıramaz 08 Kasım 2021 | 3.816 Okunma Şimdi biz hangi "Kılıçdaroğlu"na inanacağız? 05 Kasım 2021 | 963 Okunma 2023'te Türkiye'yi "silahsız bir 15 Temmuz" bekliyor... 26 Ekim 2021 | 3.459 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar