Abdülhamid Han düşmanlığı Siyonist Herzl'in ektiği tohumların ürünüdür

Bugün Sultan Abdülhamid Han’ın vefatının 102. sene-i devriyesi. Ama ne garip bir tecellidir ki bu muhteşem sultanın sağlığında peşini bırakmayan haksızlıklar aynen devam ediyor.

Düşünebiliyor musunuz; Osmanlı İmparatorluğu’ndaki kötü gidişi durdurmuş; eğitim, sağlık, ulaşım ve sanayi başta olmak üzere hemen her alanda büyük bir kalkınma hamlesi başlatmış olan bir kahraman; vefat yıldönümünde, odasına fotoğrafını asan bir bürokrata “vatan haini” muamelesi yapılarak yâd ediliyor!

İşin daha da garibi “Müslüman mahallesinde demirleyenler”den bile “Toprak kaybetti” gibi düşmanı aratmayan sözler sadır oluyor.

“Abdülhamid vatan toprağı kaybetti” demek İttihatçı papağanlığıdır.

Sultan Abdülaziz Han’ı iğrenç emelleri uğruna hunharca katleden Mithat Paşa ve darbeci takımı, kukla gibi kullanmak üzere tahta oturttukları V. Mustafa Han’ı 93 günde delirterek II. Abdülhamid Han’ı getirdiler ve özellikle ilk 1,5 yıl hiçbir şeye karıştırmadılar. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ülkemizi ve askerimizi kim ne kadar seviyor? 28 Şubat 2020 | 625 Okunma Pervin Buldan “Artık ilişkimizi resmîleştirelim” diyor ama… 25 Şubat 2020 | 4.029 Okunma Darbeciler cezalandırılmazsa darbe muhabbeti bitmez 20 Şubat 2020 | 2.013 Okunma Darbeciler cezalandırılmazsa darbe muhabbeti bitmez 19 Şubat 2020 | 375 Okunma İdlib'de ABD'den yardım almak, PYD devletini onaylamaktır 13 Şubat 2020 | 2.813 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar