Yeni ‘kullanışlı aptal’lar

Hürriyet Gazetesi Yazarı Nedim Şener'in bugünkü (09.09.2022)''Yeni ‘kullanışlı aptal’lar'' başlıklı yazısı.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün “gazeteci” kılığına girmiş üyeleri, bir süredir sosyal medya mecralarını, bir zamanlar Ahmet Altan ile Yasemin Çongar’ın başında olduğu, yalan, iftira ve kumpas aracı olan ve FETÖ tarafından finanse edilen Taraf adlı gazete görünümlü paçavraya çevirdiler.

Yaptıkları kötülüklerin, söyledikleri yalanların, attıkları iftiraların, işledikleri cinayetlerin, giriştikleri darbenin unutulduğunu düşünüp, kendilerini temize çekip her yalana inanmaya hazır kitleyi aptallaştırıyorlar.

Onların ne yaptıklarını biliyoruz, takip ediyoruz. Ancak son zamanlarda “Yeni Kullanışlı Aptallar” kendini ortaya atmaya başladı. “Yeni” dememin sebebi, eskilerinin de olması.

NASIL ‘KAFES’LENDİLER...

17/25 Aralık 2013 operasyonlarından sonra hükümeti destekleyen medya içinde de çatışma çıktı. Bir zamanlar aynı kumpasların, yalanların, iftiraların parçası olanlar adeta savaşa başladı. Bir kısmı FETÖ’nün kullandığı araç olmaya devam ederken, karşı olan ve hükümetin yanında olanlar ayrıldı.

İşte tam bu aşamada, Taraf isimli FETÖ yayın organının yazarlarından birisi olan Yıldıray Oğur, 17 Ocak 2014 günü Türkiye gazetesinde “Nasıl Kafes’lendik” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gazeteci dediğin hükümlü terörist, sen de bir yalancısın Özgür Özel 28 Eylül 2022 | 1.891 Okunma FETÖ’cü memurlardan KPSS itirafları(1): Çalıntı soruları, abdest aldırarak Kuran’a el bastırıp şeref üzerine yemin ettirerek verdiler 26 Eylül 2022 | 4.234 Okunma Bir mankurtlaşmış FETÖ’cü hikâyesi: ‘Hocamız o kadar temiz ki CIA referans veriyor’ 21 Eylül 2022 | 4.347 Okunma ABD Başkanı’nın evini basan FBI, 27 suçtan 7 kez iadesi istenen FETÖ elebaşının kapısını bile çalmıyor 19 Eylül 2022 | 1.715 Okunma ‘Abi’ dedikleri icazetli sapık çıktı 16 Eylül 2022 | 11.254 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar