Utanmaza bak!!!

Haydi cevap versinler...

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, önceki gün yayınlanan “Al sana KHK’lı mağdur, “FETÖ mahrem imamı gariban öğretmen” yazım üzerine öyle bir tweet attı ki, cevap hakkı doğdu ama ona “hakkını” vermezsem olmaz.

Şöyle demiş Bekaroğlu; “Nedim Şener utanmadan yalan söylüyor, algı operasyonu yapıyor. Gazeteci değil, sanki ideolojik savaş elemanı! Sayın Kılıçdaroğlu, hiçbir zaman suç işleyen/suçu mahkeme kararı ile sabit olan KHK’lılar için ‘Hepsini işine iade edeceğim’ demedi.”

Kılıçdaroğlu’nun ne dediğine geleceğim ama önce tweet’inin gülünç kısmını yazayım, “Nedim Şener utanmadan yalan söylüyor” demiş. Siyasi hayatı sağ muhafazakâr siyaset üzerine kurulu, Refah, Fazilet, Saadet ve Has Parti derken, hiçbir siyasi paydaşlığı olmayan “Atatürk’ün kurduğu” Cumhuriyet Halk Partisi’nde siyaset yapan birisinin utanma duygusundan bahsetmesi gerçekten gülünç. Hele hele 2007 yılında CHP’nin Sosyalist Enternasyonal’den çıkarılması için imza vermiş birisinin, o partinin önünden bile geçmemesi lazım ama bunun için önce utanma duygusu olacak.

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Kürt sorunu' tartışması HDP’ye gösterilen havuçtur 15 Ekim 2021 | 2.005 Okunma Sinsi bir gerilim stratejisi: Siyasi cinayetler 13 Ekim 2021 | 5.170 Okunma Dink’in kardeşinden tazminat yorumu: O parayı, suçu işleyen ödesin 12 Ekim 2021 | 1.754 Okunma Terör örgütü PKK’nın HDP, CHP, İYİ Parti’ye çizdiği perspektif 11 Ekim 2021 | 4.641 Okunma Kokuşmuş sosyal medya düzeni Amerikalıları da rahatsız ediyor 08 Ekim 2021 | 2.163 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar