Para ile alınmış adamlar kim?

Rahmi Turan öyle bir yalan yazı yayınladı ki, Türkiye sallandı. Çünkü, siyaset ve medya yalan zincirleriyle birbirine bağlanmış durumda, sallanması doğal.

Rahmi Turan’ın, “Saray’a çıkan CHP’li” haberi tamamen yalandı. Kendisine Talat Atilla tarafından yazdırılan yalanın içinde kendi kattığı yalanlar da vardı. Haberi “Saray’a yakın bir kaynaktan, Külliye’den aldığı, Saray’a çıkan CHP’liyi aradığını ama ulaşamadığını” yazdı, onlar da yalandı.

Rahmi Turan, bir süre adını gizlediği kaynağının Talat Atilla olduğunu söyledi. Atilla, “Kaynak ben değilim” dedi, o da yalandı. Daha sonrası “Kaynak benim, haberi CHP’den aldım, bir şekilde de Kılıçdaroğlu’na doğrulattım” dedi. Skandal büyüyünce, CHP’li kaynağın ve Kılıçdaroğlu’nun açıklama yapması için süre verdi, sonra da “Öldürseler kaynağımı açıklamam, Kılıçdaroğlu konuşsun” dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ avukatlara nasıl bakıyor? 25 Eylül 2020 | 2.295 Okunma FETÖ’cüler Amerika’daki tecavüz skandalını nasıl örttüler? 23 Eylül 2020 | 4.405 Okunma Bir gazinin mesajı 21 Eylül 2020 | 1.138 Okunma Şırnaklı kadınlar da HDP kapısına dayandı 18 Eylül 2020 | 1.032 Okunma Demirtaş’ın parti kuracağını düşünmek PKK’yı tanımamaktır 16 Eylül 2020 | 2.560 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar