Muhalif damacana…

İki gündür sosyal medyanın değişmeyen gündemi; Hamidiye Su. Eğlenmek istiyorsanız bu konuda yazılanları okuyun.

 Sosyal medyada paylaşılanlara göre daha önce Hamidiye Su kullanan resmi ve bazı özel kurum ve şirketler İBB yönetimi CHP’ye geçince su almayı kesmiş.

Böylece iktidarın elindeki damacana bir anda muhalif olmuş; CHP’li belediye yönetimini desteklemek amacıyla ünlü ünsüz kim varsa daha önce ağızlarına koymadıkları Hamidiye Su tüketilsin diye gizli açık kampanya başlatmış.

Kutuplaşmanın insanları gerçeklikten bu kadar gülünç bir şekilde kopardığı sığ bir tartışma dönemi olmamıştır herhalde. Benzeri, geçen hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir marketten “Torku” marka ürünleri aldığı sırada yaşandı.

Kutuplaşmanın bir tarafı, “Reis mesajı verdi bundan sonra Torku alıyoruz” diye yazarken karşı taraf, “Torku’yu artık ağzıma sürmem” diyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir Hilmi Özkök analizi: Gizli gizli namaz kılarmış! 17 Şubat 2020 | 4.308 Okunma Eski MİT Müsteşarı Atasagun: ‘Gülen ABD’nin yeşil kuşak projesidir’ 14 Şubat 2020 | 4.900 Okunma FETÖ siyasi ayağı nasıl tanımlıyor? 12 Şubat 2020 | 8.718 Okunma CNN Türk baskınında söylediğimi tekrar edeyim: Burası bizim evimiz 10 Şubat 2020 | 4.895 Okunma Siz tehlikenin farkında mısınız! 07 Şubat 2020 | 8.315 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum