‘FETÖ’cüler ailemizi de yönlendirmeye çalıştı’

'' Ben suikastı illegal yapı FETÖ’nün planlayarak gerçekleştirdiğini düşünüyorum.''

Muhsin Yazıcıoğlu suikastı hâlâ kapanmayan bir yara. Yalanlara, yönlendirmelere alet edilen ve parçalanarak sonuçsuz bırakılan Yazıcıoğlu suikastının arkasındaki FETÖ parmağı her geçen gün ortaya çıkıyor. Suikasttan 12 yıl sonra Furkan Yazıcıoğlu, babasının öldürülmesiyle ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir görüşme yaptı. Furkan Yazıcıoğlu hem o görüşmeyi, hem de suikastın perde arkasını Hürriyet’e anlattı.

YAZILI VE SÖZLÜ TALEPLERİMİZ OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile babanızın ölüm yıldönümünde bir görüşme gerçekleştirdiniz. Sanırım ilk kez görüşme oldu. Neden ve nasıl gerçekleşti?

Biliyorsunuz, 12 yıllık bir suikast sürecimiz var. Yargıda kapıları aşındırdığımız bir adalet arayışımız var. Ben de bu yolların birçoğunu tükettiğimizi düşünerek 12 yıl sonra Cumhurbaşkanımızla bir görüşme gerçekleştirmek istedim. Bu görüşmemizde sözlü ve yazılı taleplerimiz oldu. Somut delillere dayanarak 12 yıllık süreci bir özet olarak anlattım. Bu bilgilendirme ışığında da taleplerimizi sıraladım.

Hukuki konulara gireceğim....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terör örgütü PKK’yla temasın adresi: HDP, DBP 12 Nisan 2021 | 98 Okunma 289 darbe davasından 287’si bitti ama FETÖ ile hesabımız bitmedi 09 Nisan 2021 | 1.141 Okunma e-muhtıra’dan E-muhtıra’ya... 07 Nisan 2021 | 2.367 Okunma ‘FETÖ’cüler ailemizi de yönlendirmeye çalıştı’ 05 Nisan 2021 | 1.788 Okunma Dink kararı Rahip Santoro dosyasını da açacak 31 Mart 2021 | 691 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar