FETÖ’cü ‘Asena’nın’ gözyaşları

FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları son sürat devam ediyor. Ben, “Herkes oy verdiği partiye baksın FETÖ’nün siyasi ayağını görecek” görüşümde ısrarlıyım....

Çünkü FETÖ’yü az çok tanıdığımı düşünüyorum; örgütün hedefi, iktidarıyla muhalefetiyle herkesi birden yönetmek, kullanmaktır.

Onun için kendi amacından daha önemli bir şey yoktur; iktidar koltuğunda kimin oturduğunun önemi yoktur, amacı iktidarı da muhalefeti de yönetmektir. Dolayısıyla her partide her kademeye mutlaka yerleşmiştir.

Örgütün kripto haberleşme sistemi ByLock yazışmaları bu konuda ilginç örnekler içeriyor. Bir süre önce Menzil tarikatı içine sızmış FETÖ üyesinin mesajlarını paylaşmıştım. Sadece bunlar değil tüm siyasi partilere sızmış FETÖ’cülerin mesajları var.

Şimdi de, Ülkü Ocakları’na sızmış bir kadının, örgüt yöneticilerinden Ahmet Aktuğ isimli kullanıcıya gönderdiği mesajı aktaracağım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye, 130 büyükelçiye Amerika-terörist PKK/YPG/SDG ilişkisi raporu gönderdi 06 Eylül 2021 | 1.071 Okunma PKK/HDP, ‘Sarı ceset torbası’ layık görüyor - Anneler evlatları damatlık giysin istiyor 03 Eylül 2021 | 3.127 Okunma Kundakçı PKK’nın ‘temizlikçisi’ Demirtaş 01 Eylül 2021 | 5.293 Okunma Kılıçdaroğlu devletin kapısını FETÖ’cülere açacak 30 Ağustos 2021 | 6.400 Okunma Türk askeri döndü ABD’nin kaos planı çöp oldu 27 Ağustos 2021 | 3.232 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar