FETÖ’cü ‘Asena’nın’ gözyaşları

FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları son sürat devam ediyor. Ben, “Herkes oy verdiği partiye baksın FETÖ’nün siyasi ayağını görecek” görüşümde ısrarlıyım....

Çünkü FETÖ’yü az çok tanıdığımı düşünüyorum; örgütün hedefi, iktidarıyla muhalefetiyle herkesi birden yönetmek, kullanmaktır.

Onun için kendi amacından daha önemli bir şey yoktur; iktidar koltuğunda kimin oturduğunun önemi yoktur, amacı iktidarı da muhalefeti de yönetmektir. Dolayısıyla her partide her kademeye mutlaka yerleşmiştir.

Örgütün kripto haberleşme sistemi ByLock yazışmaları bu konuda ilginç örnekler içeriyor. Bir süre önce Menzil tarikatı içine sızmış FETÖ üyesinin mesajlarını paylaşmıştım. Sadece bunlar değil tüm siyasi partilere sızmış FETÖ’cülerin mesajları var.

Şimdi de, Ülkü Ocakları’na sızmış bir kadının, örgüt yöneticilerinden Ahmet Aktuğ isimli kullanıcıya gönderdiği mesajı aktaracağım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amerikan raporunda ‘bekçi’ tesadüfü! 24 Şubat 2020 | 4.510 Okunma Amerika’nın 10 yıllık Türkiye planı 21 Şubat 2020 | 3.908 Okunma Hangisinin zamanında ne kadar FETÖ’cü atıldı? 19 Şubat 2020 | 2.203 Okunma Bir Hilmi Özkök analizi: Gizli gizli namaz kılarmış! 17 Şubat 2020 | 4.638 Okunma Eski MİT Müsteşarı Atasagun: ‘Gülen ABD’nin yeşil kuşak projesidir’ 14 Şubat 2020 | 4.919 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar