FETÖ’cü ‘Asena’nın’ gözyaşları

FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları son sürat devam ediyor. Ben, “Herkes oy verdiği partiye baksın FETÖ’nün siyasi ayağını görecek” görüşümde ısrarlıyım....

Çünkü FETÖ’yü az çok tanıdığımı düşünüyorum; örgütün hedefi, iktidarıyla muhalefetiyle herkesi birden yönetmek, kullanmaktır.

Onun için kendi amacından daha önemli bir şey yoktur; iktidar koltuğunda kimin oturduğunun önemi yoktur, amacı iktidarı da muhalefeti de yönetmektir. Dolayısıyla her partide her kademeye mutlaka yerleşmiştir.

Örgütün kripto haberleşme sistemi ByLock yazışmaları bu konuda ilginç örnekler içeriyor. Bir süre önce Menzil tarikatı içine sızmış FETÖ üyesinin mesajlarını paylaşmıştım. Sadece bunlar değil tüm siyasi partilere sızmış FETÖ’cülerin mesajları var.

Şimdi de, Ülkü Ocakları’na sızmış bir kadının, örgüt yöneticilerinden Ahmet Aktuğ isimli kullanıcıya gönderdiği mesajı aktaracağım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tüm sırlar bu fotoğrafta 23 Ekim 2020 | 12.096 Okunma FETÖ’nün siyasi ayağı 21 Ekim 2020 | 4.557 Okunma FETÖ Kırgızistan’da ‘ödülünü’ aldı! Milli eğitime FETÖ’cü bakan 19 Ekim 2020 | 3.549 Okunma Işıklar ‘Yüce Divan’ için mi yanıyor? 16 Ekim 2020 | 4.528 Okunma Hem ünlü, hem zengin, hem haksız, hem Kardashian 14 Ekim 2020 | 2.354 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar