FETÖ, Menzil’den bildiriyor

Bir süre önce “Şeytanıın Kara Kutusu” isimli bir kitap yayınlamıştım. (Destek yayınları) Fetulahçı Terör Örgütü’nün iktidar dahil hangi parti, tarikat ve camilere sızmaya çalıştığını ve yöntemlerine ilişkin belgeleri görünce kitabın adını “Şeytanın Kara Kutusu” koymaya karar vermiştim.

Örgüt “Renklendirme” adını verdiği bir yönteme geçerek, İlim Yayma Cemiyeti, Milli Görüş, MHP, BBP, CHP, AKP ve SP yanında Nakşi, Kadiri, Halveti, Menzil, Nur cemaatleri; Erenköy, Çarşamba, İslamoğlu gibi gruplara sızma kararı almıştı. Bu bilgiler, Emniyet imamlığı yapmış ve “Garson” koduyla itirafçı olan örgüt üyesinin teslim ettiği iki Mikro SD karttaki örgüt belgelerine dayanıyor.

Binlerce sayfa doküman, yüzbinlerce Emniyet personelinin fişlendiğini ve örgütün çok sıkı bir raporlama faaliyeti olduğunu gösteriyor. Tabii “Renklendirme” ile sızılacak örgütler ve yöntemleri anlatılıyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İmamoğlu’na en çok zarar verecek şey… 14 Haziran 2019 | 10.520 Okunma Açın batı kapılarını Suriyelilere 12 Haziran 2019 | 4.738 Okunma Halkın plajına midye çiftliği 10 Haziran 2019 | 4.598 Okunma FETÖ, Menzil’den bildiriyor 03 Haziran 2019 | 234 Okunma İfşa 31 Mayıs 2019 | 5.670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar