FETÖ, Menzil’den bildiriyor

Bir süre önce “Şeytanıın Kara Kutusu” isimli bir kitap yayınlamıştım. (Destek yayınları) Fetulahçı Terör Örgütü’nün iktidar dahil hangi parti, tarikat ve camilere sızmaya çalıştığını ve yöntemlerine ilişkin belgeleri görünce kitabın adını “Şeytanın Kara Kutusu” koymaya karar vermiştim.

Örgüt “Renklendirme” adını verdiği bir yönteme geçerek, İlim Yayma Cemiyeti, Milli Görüş, MHP, BBP, CHP, AKP ve SP yanında Nakşi, Kadiri, Halveti, Menzil, Nur cemaatleri; Erenköy, Çarşamba, İslamoğlu gibi gruplara sızma kararı almıştı. Bu bilgiler, Emniyet imamlığı yapmış ve “Garson” koduyla itirafçı olan örgüt üyesinin teslim ettiği iki Mikro SD karttaki örgüt belgelerine dayanıyor.

Binlerce sayfa doküman, yüzbinlerce Emniyet personelinin fişlendiğini ve örgütün çok sıkı bir raporlama faaliyeti olduğunu gösteriyor. Tabii “Renklendirme” ile sızılacak örgütler ve yöntemleri anlatılıyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Evet iyi ama Amerika’ya güvenmeyin 18 Ekim 2019 | 6.853 Okunma Ahmakça mektuba cevap 18 Ekim 2019 | 4.542 Okunma Teröristle ‘terör mücadelesi’ buraya kadar… 16 Ekim 2019 | 11.309 Okunma Kürtlerle değil PKK terörüyle mücadele 14 Ekim 2019 | 5.403 Okunma ABD Başkanı’nın ağzından Amerika-PKK ilişkisi 11 Ekim 2019 | 4.821 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar