FETÖ elebaşının 30 yıllık darbe hayali cezalandırıldı

Ve o darbenin merkezi olan Akıncı Üssü davası dün sonuçlandı. Bir terör örgütüne, yıkmak istediği hukuk eliyle yürütülen 3 yıllık yargılama dünya tarihine geçecek şekilde sonuçlandı.

1982 yılında Hava Harp Okulu’na giren Gürol Doğan, bir gün koğuş nöbeti devir teslimi sırasında hapşırdıktan sonra “Elhamdülillah” diyen arkadaşı Semih Koşucuoğlu’na “Çok yaşa” yerine “Yerhamükellah” dedi.
Daha önceki hayatları ile ilgili bilgileri yoktu ama birbirlerini tanıyorlar gibiydiler. İkisi de o zaman “Cemaat” olarak bilinen Fetullahçı Terör Örgütü’nün “Altın Nesil” denilen elemanlarıydı.

Semih Koşucuoğlu onu, okuldaki diğer örgüt üyeleri Şaban Umut, Aydın Gündüz, Hakan Evrim, Semih Uğur Buldu ile tanıştırdı. Örgüt evinde toplantılarla geçen yılların ardından 1986’da sıra örgütün mahrem imamlarından hipnodendist Mehmet Ayvacı eşliğinde Altunizade’de FEM dershanesinin beşince katındaki yerinde örgüt elebaşı Fetullah Gülen ile görüşmeye gelmişti.

Gülen hepsiyle tek tek tanıştı, kısa bir süre sonra her biri Hava Kuvvetleri mensubu olacak örgüt üyesi öğrencilere hedefini açıkladı: “Bizim işimiz çok uzun soluklu bir iş, acele etmeyin ve kendinizi belli etmeyin.

Bu köşe yazısını aşağıdaki linke tıklayarak sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargıda ‘provokasyona’ dikkat 22 Ocak 2021 | 3.661 Okunma Muhsin Yazıcıoğlu, Hrant Dink’in kardeşine ne anlatacaktı? 18 Ocak 2021 | 3.399 Okunma Yazıcıoğlu dosyasının her tarafından FETÖ’cü fışkırıyor 15 Ocak 2021 | 2.875 Okunma Bir mahrem imamdan daha Yazıcıoğlu itirafı 13 Ocak 2021 | 4.931 Okunma Küreselci mafyanın Big-Tech oligarkları işbaşında 11 Ocak 2021 | 1.981 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum