Bozkurt yine görevini yaptı

TÜRK mitolojisine göre; Türklerin Ergenekon’dan çıkışına öncülük yapan Bozkurt, bu kez Türkiye A Milli Futbol Takımı’mızın Avusturya’yı 2-1 yendiği maç sonrası Almanya’da...

Ne zaman başı sıkışsa Türklere yol gösteren bir simge olan Bozkurt, yine görevini yaptı. Özellikle 15 Temmuz’dan bu yana daha açık hedef haline getirilen, son zamanlarda dozu iyice artan şekilde kriminalize edilmeye çalışılan Türk milliyetçiliğine yol gösterdi.

Merih Demiral ABD, Avrupa ve İsrail’in son zamanlarda gazeteci kılıklı yurtdışındaki besleme tetikçileri ve yurtiçindeki etki ajanları ile yaratmaya çalıştığı algı operasyonunu havaya kaldırdığı eliyle dağıtıp yeni bir uyanışa yol açtı.

Merih, sadece galibiyeti getiren golleri atmadı, emperyalist Batılı ülkelere, bölücü terör örgütü PKK ve dışarıda ve içerideki destekçilerine, vatan haini Fetullahçı Terör Örgütü’ne yani Türkiye düşmanlarına da Türk’ün mesajını taşıdı. Verilen tepkilerden anlıyoruz ki mesajı aldılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ elebaşı Gülen’in atleti ile gömülen öğretmen mahrem imam 12 Temmuz 2024 | 3.887 Okunma 15 Temmuz şehidi Batuhan’dan bir Türk bayrağını esirgediler 10 Temmuz 2024 | 2.949 Okunma Bozkurtlar ve milli mücadeledeki ‘bozguncu ve mikroplar’ ile bugün içimizdeki çakallar 08 Temmuz 2024 | 3.303 Okunma Bozkurt yine görevini yaptı 05 Temmuz 2024 | 3.998 Okunma Sınır ötesi provokasyon 03 Temmuz 2024 | 3.656 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar