Beni desteklemeniz doğruydu, damadınızı desteklemeniz yanlış

15 Temmuz darbe gecesi CNNTürk binasını basan FETÖ’cü darbecilerin yargılandığı davada tanık olarak ifade verdikten sonra salondan çıkarıldım.

Arkamdan bir kadın, “Nedim Bey…” diye seslendi.

“Buyrun..” dedikten sonra konuşmaya başladı, “Nedim Bey, ben burada yargılanan yüzbaşılardan A…’nın ablasıyım. Ergenekon davasında siz yargılanırken çok üzüldük sizi hep destekledik, ama siz tanık olarak ifade verirken benim kardeşimi darbe ile suçladınız, size de haksız yere terörist suçlaması yapıldı ama siz de benim kardeşimi FETÖ’cü, darbeci diye suçladınız…” dedi.

Evet, o gece CNNTürk’ü basan FETÖ’cüler arasında o da vardı, herkesi dışarı çıkartıyor, kanalı ele geçiriyordu. Ben üzerlerine saldırınca da askerlere emir verip tüfeklerini yüzüme doğrultmuşlardı. Ne yaşandıysa mahkemede anlatmıştım, ama şimdi mahkeme kapısında bir darbeci yüzbaşının ablası, “Ama biz sizi desteklemiştik…” diyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arınç’a teröristlerin övüldüğü ‘Seher’ kitabını öneririm 23 Kasım 2020 | 0 Okunma Kod adı: ATİLLA 20 Kasım 2020 | 0 Okunma Yalanı öyle söyle ki sana inanayım 18 Kasım 2020 | 0 Okunma Ahmet Kekeç ve bir tahliye hikâyesi 16 Kasım 2020 | 0 Okunma Artık mızrak çuvala sığmıyor 13 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum