Mücadeleyi, medya elemanlarıyla kaybetmek

TEKNOLOJİYİ FETÖ ÜSTÜNDEN ANLAMAK 15 Temmuz’dan sonranın bir yılı dolmak üzere. Mahkeme dosyalarına “Bylock”lu iddianameler özenle yerleştiriledursun, medyamız “Hızlı Gonzales” havasında...

TEKNOLOJİYİ FETÖ ÜSTÜNDEN ANLAMAK

15 Temmuz’dan sonranın bir yılı dolmak üzere. Mahkeme dosyalarına “Bylock”lu iddianameler özenle yerleştiriledursun, medyamız “Hızlı Gonzales” havasında yeni haberler üretmekte.
“Bylock”unpapucu dama atılmış. Yerine Cryptnote kullanıyorlarmış mart ayından beri.”

Mart ayından beri... Aylardan Temmuz...
Nasıl öğrenmişler sorusu bu saatten sonra kime ilginç gelmelidir? Bilmek zor.
Bir itirafçı, bir bölge imamının adını verir. Yakalanmamış ve damgalanmamış o FETÖ’cü, temasa geçtiklerini kullanım kursuna alıyor ve yeni örgütlenmeyi Cryptnote üstünden yaptırıyor.
O itirafçı olmasa, ya da itirafçı olmasa... Bölge imamı denilen kişiye emri hak vaki olsa...

Cryptnote’u öğrenmemiz birkaç ay daha ertelenir mi, ertelenmez mi? Dahası, şu anda deşifre olan Cryptnote mu kullanılıyor hâlâ, yoksa yeni bir sisteme mi geçtiler?
Bunu da yazdıklarında öğreneceğiz. Zira bizler, FETÖ kurumlarına, organlarına, organizasyonlarına ve insanlarına konumumuz ve yolumuz gereği, çok uzakta durduğumuzdan, FETÖ’yü ve FETÖ’lü geleceği onlara bakarak, okuyarak, çözerek öğrendiğimizi herkes ve tarih bilmektedir.

FARZ-I MUHAL, FETÖ’YÜ SAKLAMAK OLSAYDI DERTLERİ...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ gölgesi iz bırakmıştır 23 Aralık 2017 | 357 Okunma Son türküleri “Asma”larda gözüm 16 Aralık 2017 | 118 Okunma Kediler ve insanlar 09 Aralık 2017 | 82 Okunma “Gülek” boğazında “Gülek” Boğasına “Gülen”ler 02 Aralık 2017 | 86 Okunma Dine yapışmak ya da kapışmak 04 Kasım 2017 | 94 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar