Son sözüm!

Bugün mahkememiz var. Benim için en büyük mahkeme ve en yüksek yargıç, halkın vicdanıdır. Bizim gazete, yayıncısı, genel yayın müdürü, editör arkadaşlarımız, muhabirler ve biri ben iki yazarı, “FETÖ’ye yardımcı olmakla”suçlandık.

Savcılar bulundu.
Birinci savcı; “SÖZCÜ’den, sahibinden, yazarlarından, yazdıklarından, haberlerinden FETÖ’ye yardımcı oldular sonucu çıkmaz” dedi.
İkinci savcı bulundu.
O da “çıkmaz” dedi.
Üçüncü savcı bulundu.
Aynısını söyledi.
Dördüncü savcı bulundu.
“Çıkmaz” dedi.
Dört savcının dördü de “ortada böyle bir kanıt yok” diyerek takipsizlik kararı aldılar. Beşinci savcı (rüşvet almaya teşebbüsten hüküm giydiği ortaya çıktı) bulundu.
Dosya yeniden açıldı.

★★★

Önce iktidarın sesi gazetelerde (Sabah ve Takvim) “FETÖ’ ye yardım ettiler” diye iftira, yalan, uydurma haberler yazıldı. Ardından düzmece bilirkişi (başkasının yazısından cümleler çalarak kendi yazmış gibi gösterdiği ortaya çıktı) ve bu bilirkişinin kes-yapıştır raporu bizi FETÖ’cü ilan etmeye dayanak yapıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hortumlama zirve yaptı! 23 Ocak 2020 | 2.422 Okunma Damat Garantili Kanal! 22 Ocak 2020 | 2.132 Okunma Hafter’i korumak için değil Mavi Vatan’ı düşünmek için! 20 Ocak 2020 | 2.608 Okunma Kokuyor ayak! 19 Ocak 2020 | 442 Okunma Devir ile Devran! 18 Ocak 2020 | 2.298 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar