Dertleşme!

Yanlış yazmaktan ölümden korkar gibi korkarım. Bugün okurumla dertleşeceğim. Dün bu köşede “Kalemin Gör Dediği” ara başlığı altında şu cümleleri yazdım: “Dün bir, bugün iki!..

Haber doğruysa; belediye şirketinin parasıyla ‘maaş şişirme’ mikrobu yeni seçilen CHP’li başkanlara da hemencecik bulaştı. İzmir’in Karaburun İlçe Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, meclis kararıyla kendisini belediye şirketine müdür olarak atadı. 8 bin TL belediye başkanlığı, 7 bin 500 TL de şirketin genel müdürlüğü görevi karşılığı alacakmış. Doğru mu bu? Dün bir, bugün iki… Doğruysa bu mikrop yavaş yavaş bütün yeni seçilmiş belediyelere bulaşır, halkın umutlarını önce yatağa düşürür, sonra da öldürür. AKP belediyeciliğini bu mikrop öldürmüştü.”

★★★

Yine dün bu yazıya okurlarımdan olumlu- olumsuz çok sayıda e-posta geldi. Onlardan eleştiri yüklü birini “İlhan Yılmaz” adlı okurum yazmıştı.
Şöyle diyordu:
“Sayın Doğru,
Bir sol seçmen olarak yazılarınızı hep okurum. Türkiye’nin durumundan ve geleceğinden endişe duyanlardanım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Peçeleme! 23 Eylül 2021 | 35 Okunma Yürekler ayaklanmış! 22 Eylül 2021 | 99 Okunma Paçoz dayatma! 01 Eylül 2021 | 212 Okunma 30 Ağustos penceresinden Taliban ile İslamcı AKP! 30 Ağustos 2021 | 193 Okunma Kaptanlarınız ayrı ayrı konuşuyor! 29 Ağustos 2021 | 150 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar