Saadet Partisi ne yapacak? Temel Karamollaoğlu ile ilgili kişisel izlenimler…

Saadet Partisi’nin ileri gelenlerinden Temel Bey’e ciddi bir tazyik var. CHP ile yan yana konumlanmasından rahatsızlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzattığı eli tutmak istiyor ancak bunun için bir zemin arıyor Saadet Partisi.

Cumartesi akşamı Eren Eğilmez’in ‘Gerçek Fikri Ne?’ programında Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na sorular sorduk.

Sayın Karamollaoğlu ile daha önce çeşitli programlar yapmış bir gazeteciyim. Bende bugüne kadar bıraktığı izlenimi şöyle tanımlayabilirim: Sakin, her türlü soruya büyük bir sabırla ve hoşgörüyle yaklaşan, güler yüzlü bir siyasetçi.

Ancak cumartesi akşamı böyle değildi. Kendisini ilk kez gergin, toleranssız ve rahatsız gördüm. Her zamanki nezaketini korudu ama sorular karşısında yer yer gerildi ve tepkisel cevaplar verdi.

Sayın Karamollaoğlu ile Cumhurbaşkanı’nın Oğuzhan Asiltürk ziyaretinin ertesi günü telefonda uzun bir konuşma yapmış ve bu köşede o konuşmanın detaylarını yazmıştım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu konuşmanın 10'da 1'i bile hayata geçse Türkiye ferahlar 03 Mart 2021 | 600 Okunma Teşekkürler Sayın Ziya Selçuk! Lütfen çocukları artık kurban vermeyin... 02 Mart 2021 | 441 Okunma Çocuklarımıza yazık değil mi? Onları yap-boz tahtasına çevirdiniz! 28 Şubat 2021 | 982 Okunma Okullar nihayet açılıyor... Bunun artık geri dönüşü olmamalı! 27 Şubat 2021 | 263 Okunma 2020'lerin kilit şehri Bursa. Çünkü Bursa'yı alan Türkiye'yi alır 25 Şubat 2021 | 1.870 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar