Muharrem İnce DSP'nin başına mı geçecek?

CHP'den DSP'ye geçişler arttıkça kulisler kaynamaya başladı. Malum CHP ve muhalefet denince akla Muharrem İnce geliyor...

CHP’den DSP’ye geçişler arttıkça kulisler kaynamaya başladı. Malum CHP ve muhalefet denince akla Muharrem İnce geliyor. Dün bana başta canlı yayında Ebru Baki olmak üzere birçok kişi aynı soruyu sordu: “Acaba CHP’de aradığını bulamadığı için Muharrem İnce de DSP’ye mi gidecek? Genel Başkan mı olacak?”

Ben bu sorunun cevabını iki tarafta da aradım. Önce DSP. Zira diyelim İnce gitmek istedi, DSP buna nasıl bakar?


Muharrem İnce

İNCE’DEN 4-5 KAT DONANIMLI İSİMLER VAR

Genel Başkan Yardımcısı Uğur Gürel çok açık bir şekilde olumsuz yanıt verdi: “Muharrem İnce’yi Muharrem İnce yapan DSP değil. Üstelik bizim kendi kadrolarımızda Muharrem İnce’nin 4-5 katı daha donanımlı isimler var.”

CHP’nin ileri gelenlerine sorduğumda ise “Gitmez. CHP’yi bırakmaz. Onun amacı CHP içinde iktidar olmak. Meydanı hiç Kılıçdaroğlu’na bırakır mı?” dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muharrem İnce: Bu saldırıları başörtülü kız kardeşime yapılmış kabul ediyorum 19 Kasım 2019 | 3.484 Okunma Birbirini sevmeyen bir toplum 18 Kasım 2019 | 4.715 Okunma Trump, Başkan Erdoğan'dan ne isteyecek? 13 Kasım 2019 | 4.099 Okunma Bolivya'da 27 Nisan askeri darbesinin başarılı olanı yaşandı 12 Kasım 2019 | 2.830 Okunma Dünyanın öbür ucundaki Brezilya bize ne anlatıyor? 11 Kasım 2019 | 3.147 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar