Muharrem İnce DSP'nin başına mı geçecek?

CHP'den DSP'ye geçişler arttıkça kulisler kaynamaya başladı. Malum CHP ve muhalefet denince akla Muharrem İnce geliyor...

CHP’den DSP’ye geçişler arttıkça kulisler kaynamaya başladı. Malum CHP ve muhalefet denince akla Muharrem İnce geliyor. Dün bana başta canlı yayında Ebru Baki olmak üzere birçok kişi aynı soruyu sordu: “Acaba CHP’de aradığını bulamadığı için Muharrem İnce de DSP’ye mi gidecek? Genel Başkan mı olacak?”

Ben bu sorunun cevabını iki tarafta da aradım. Önce DSP. Zira diyelim İnce gitmek istedi, DSP buna nasıl bakar?


Muharrem İnce

İNCE’DEN 4-5 KAT DONANIMLI İSİMLER VAR

Genel Başkan Yardımcısı Uğur Gürel çok açık bir şekilde olumsuz yanıt verdi: “Muharrem İnce’yi Muharrem İnce yapan DSP değil. Üstelik bizim kendi kadrolarımızda Muharrem İnce’nin 4-5 katı daha donanımlı isimler var.”

CHP’nin ileri gelenlerine sorduğumda ise “Gitmez. CHP’yi bırakmaz. Onun amacı CHP içinde iktidar olmak. Meydanı hiç Kılıçdaroğlu’na bırakır mı?” dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ekrem İmamoğlu'nu haber yapan Yunan medyasının analizi 21 Mayıs 2019 | 3.440 Okunma 19 Mayıs bugün milat ama Atatürk'ün sağlığında resmi bayram bile değildi 20 Mayıs 2019 | 5.955 Okunma Öcalan konusunda söylediklerim oluyor 17 Mayıs 2019 | 8.098 Okunma Yavuz Selim Demirağ saldırısındaki tuhaflıklar 15 Mayıs 2019 | 4.369 Okunma Aslında hepiniz Fikret Orman'sınız! 13 Mayıs 2019 | 6.590 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar