Emine Erdoğan'ın sözleri

"Katiller ile mafya babaları ve zorbalar rol model gibi lanse edilmesin." Peki 85 milyon yurttaşın üzerinde ittifak ettiği nadir cümlelerden biri olan bu cümlenin medyada yeterince hakkı verildi mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan’ın 25 Kasım’da düzenlenen bir panelde yaptığı konuşmada söyledikleri Türkiye’de yaşayan 85 milyon yurttaşın müşterek hislerine ayna tuttu.

Emine Hanım AK Partilisi MHP’lisi CHP’lisi İYİ Partilisi, hangi siyasi görüşten olursa olsun herkesin, yani 85 milyon insanı ihtiva eden Türkiye toplumunun sesi oldu.

"Katiller ile mafya babaları ve zorbalar rol model gibi lanse edilmesin" cümlesini duyan herkes birbirine Sayın Erdoğan’ın konuşmasını gönderdi.

Çok farklı kimlikler ve düşüncelere sahip insanlar ortak duygularını dillendirdikleri iletişim platformlarında hep bu konuşmayı paylaştılar.

SMS’lerden Whatsapp yazışmalarına FaceTime’lerden sosyal medya paylaşım gruplarına kadar her türlü iletişim kanalında son iki gündür bu konuşma vardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öğretmenler aşı listesinde neden 2. grubun 7. sırasında? 18 Ocak 2021 | 57 Okunma Bu saldırılar ne anlama geliyor? Hem Semih Yalçın hem de Selçuk Özdağ'la konuştum... 16 Ocak 2021 | 2.957 Okunma Kimler ne zaman aşıya ulaşacak? Evde ya da özel hastanede aşı seçeneği var mı? Koruyuculuk yüzdesi ne? Merak ettiğiniz tüm detaylar… 14 Ocak 2021 | 3.215 Okunma Öğretmenler de yüz yüze eğitime dönülsün istiyor 12 Ocak 2021 | 1.264 Okunma Okulları kapalı tutarak bir nesli mahvetmek üzereyiz 11 Ocak 2021 | 1.782 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar