Cavit Çağlar Olay TV hadisesinin perde arkasını anlattı

Olay TV yayın hayatına başlayalı henüz bir ay dahi olmadan ekranı kararttı.Medya dünyasında herkes bunu konuşuyor. Konu siyaset dünyasının da gündeminde. Toplum da bu gelişmeyle bu kadar ilgileniyor mu?

Olay TV yayın hayatına başlayalı henüz bir ay dahi olmadan ekranı kararttı.

Medya dünyasında herkes bunu konuşuyor. Konu siyaset dünyasının da gündeminde. Toplum da bu gelişmeyle bu kadar ilgileniyor mu? Ondan pek emin değilim.

Kanalın genel yayın yönetmeni Süleyman Sarılar, kanalın patronu Cavit Çağlar’ın kendisine "İktidarın büyük baskısı altındayım, devam edemeyeceğim" dediğini söyledi.

Bu sözler üzerine muhalefet liderleri art arda açıklamalar yaptılar.

Kanalın patronu Cavit Çağlar ise HDP eğilimli yayınlara ağırlık verilmesinin kendisini rahatsız ettiğini anlatan bir yazılı açıklama gönderdi ajanslara.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Semih Yalçın'dan gelen mesaj ve MHP cephesinin Ümit Özdağ'a bakışı 06 Mart 2021 | 1.144 Okunma Bu konuşmanın 10'da 1'i bile hayata geçse Türkiye ferahlar 03 Mart 2021 | 741 Okunma Teşekkürler Sayın Ziya Selçuk! Lütfen çocukları artık kurban vermeyin... 02 Mart 2021 | 454 Okunma Çocuklarımıza yazık değil mi? Onları yap-boz tahtasına çevirdiniz! 28 Şubat 2021 | 988 Okunma Okullar nihayet açılıyor... Bunun artık geri dönüşü olmamalı! 27 Şubat 2021 | 265 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar