Çarşamba günü yazdım, dün Kartal Belediyesi görevden aldı, savcılık dava açtı

Gördüğünüz gibi kadına bakış sorununun tek bir adresi ve tek bir siyasi görüşü yok sevgili okurlar. Sağı, solu, ortası, yanı fark etmiyor. Maalesef bu ülkenin erkeklerinin büyük çoğunluğunun zihniyeti problemin ta kendisi.

Çarşamba günü CHP Ümraniye ilçe yönetiminde gençlik kolları yöneticisi olan bir kişi tarafından taciz edildiğini iddia eden genç bir kadının feryadını bu köşeye taşıdım.

Bu kadına ulaştım, konuştum. 20 yaşında siyasetle ilgilenen gelecek için hayaller kuran bir üniversite öğrencisi çıktı karşıma. Ondan öğrendiğim şok edici bilgiyi sizinle bu köşede paylaştım. O bilgi D.A’nın kendisini taciz ettiğini söylediği ismin Kartal Belediyesi Özel Kalemde çalıştığıydı. Bu göreve hakkındaki iddialar ortaya çıktıktan sonra getirilmişti. Ümraniye’de görevden alınmış ama Kartal Belediyesi'nde işe yerleştirilmişti.

D.A’nın şikayetçi olduğu hadise Mart ayında yaşanıyor. Evine gitmek için arabasına bindiği CHP Ümraniye Gençlik Kolları yöneticisi tarafından fiziksel tacize maruz kaldığını, bu nedenle psikolojik olarak da çok zarar gördüğünü iddia ediyor DA.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir cenaze ve ardında bıraktığı sorular 22 Ocak 2021 | 2.133 Okunma Bana yemin ettiren o kara gün 20 Ocak 2021 | 1.723 Okunma Öğretmenler aşı listesinde neden 2. grubun 7. sırasında? 18 Ocak 2021 | 624 Okunma Bu saldırılar ne anlama geliyor? Hem Semih Yalçın hem de Selçuk Özdağ'la konuştum... 16 Ocak 2021 | 2.975 Okunma Kimler ne zaman aşıya ulaşacak? Evde ya da özel hastanede aşı seçeneği var mı? Koruyuculuk yüzdesi ne? Merak ettiğiniz tüm detaylar… 14 Ocak 2021 | 3.220 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar