Bu saldırılar ne anlama geliyor? Hem Semih Yalçın hem de Selçuk Özdağ'la konuştum...

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile detaylı bir telefon konuşması yaptım. Orhan Uğuroğlu ben kendisini aradığımda hastanede gözetim altındaydı, oğlu Alper’e ulaştım ve bilgi aldım.

14 Ocak 2021 Perşembe ve 15 Ocak 2021 Cuma Türkiye tarihine kötü iki gün olarak geçti.

Perşembe akşamüzeri ülkücü kökenli avukat Afşin Hatipoğlu, Cuma sabah saatlerinde yine ülkücü kökenli, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, öğlen ise başka bir ülkücü kökenli İYİ Parti’ye çok yakın gazeteci Orhan Uğuroğlu evlerinin önünde saldırıya uğradılar.

Bu saldırılar, barış iklimimizin altını dinamitleyen çok vahim bir tabloyu işaret ediyor.

Öte yandan mevcut ülkücüler ve eski ülkücüler arası bir iç hesaplaşma mı var sorusu ister istemez akıllara geliyor.

Yani dövülenler solcular ya da diğer muhalifler değil. Hepsi de kendini ülkücü-sağ camianın içinde tanımlamış ya da tanımlayan isimler. Dolayısıyla bir iç hesaplaşma kokusu var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ekranın karardığı o an... 08 Şubat 2021 | 3.289 Okunma Melih Bulu'ya yönelik tepkiler... Başka bir yol mümkün müydü? 05 Şubat 2021 | 4.052 Okunma Mansur Yavaş ile konuştum… Melih Bulu'ya neden mektup yazdı? Kendisiyle çelişti mi? İkinci mektup kime gidecek?  04 Şubat 2021 | 1.668 Okunma Boğaziçi olayları nereye evrilecek? Hedefteki rektör Melih Bulu ile konuştum… 03 Şubat 2021 | 3.526 Okunma Perşembe günü çok önemli bir dava var. Tüm kadınları dayanışmaya çağırıyorum! 01 Şubat 2021 | 344 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum