Benim aşı deneyimim

Önceki hafta Habertürk ekranlarında Sevgili Veyis Ateş'in programında "Ben de aşı gönüllüsü olmaya talibim" demiştim. Dün sabah Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi'ne gittik.

Önceki hafta Habertürk ekranlarında Sevgili Veyis Ateş'in programında "Ben de aşı gönüllüsü olmaya talibim" demiştim.

Dün sabah Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi'ne gittik. Pandemi sürecinde inşa edilen bu dev hastaneyi uzaktan görüyordum ancak henüz hiç yolum düşmemişti.

Yeni, modern, temiz bir bina yapmışlar. Ancak giriş-çıkışları daha iyi düzenlemek gerekir zira yol ortasına park etmiş ya da ters şeritten gelip park etmeye çalışan araç gibi aksaklıklar olabiliyor ve ortada görevli yok.

Öte yandan Covid giriş çıkışlarını tamamen ayrı bir kat ve girişten düzenlemişler. Bu çok olumlu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2020'lerin kilit şehri Bursa. Çünkü Bursa'yı alan Türkiye'yi alır 25 Şubat 2021 | 1.819 Okunma Özlem Zengin'e yapılan çirkin saldırıyı kınamak için söylediklerini alkışlamak gerekmez 23 Şubat 2021 | 1.527 Okunma Galatasaray meselesini YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ile konuştum 19 Şubat 2021 | 548 Okunma Galatasaray Üniversitesi'ni yok etmek Macron'a değil Türkiye'ye zarar verir 17 Şubat 2021 | 606 Okunma Hala tutuklu olan Boğaziçi'ndeki 2 gencin hikayesi... 15 Şubat 2021 | 2.287 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar