AK Parti'nin manifestosunun şifreleri

Yıllardır AK Parti’nin birçok mitingini, toplantısını takip ediyorum. Organizasyon becerisi çok yüksek bir parti, AK parti. Kalabalığı canlı tutuyor, zamanı çok iyi kullanıyor. Bugün Ankara Spor...

Yıllardır AK Parti’nin birçok mitingini, toplantısını takip ediyorum. Organizasyon becerisi çok yüksek bir parti, AK parti. Kalabalığı canlı tutuyor, zamanı çok iyi kullanıyor. Bugün Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen ve Başkan Erdoğan’ın seçim manifestosunu açıkladığı toplantı da bu anlamda bir istisna değil.

AK Parti 31 Mart’a giderken çok akıllıca bir strateji uyguluyor. Aday tanıtımlarından, seçim sloganlarına ve bugünkü seçim manifestosuna kadar birçok başlığı kampanyanın bir parçası haline getiriyor. Seçmene mesajlarını vermek için bir zemin yaratıyor.

İstanbul’da Ankara ve İstanbul hariç diğer birçok şehrin açıklandığı toplantıda da, Ankara’nın ilçelerinin, İstanbul’un açıklandığı toplantılarda da, bunu gördük.

AK PARTİ’NİN, CHP KARŞISINDA HANGİ AVANTAJI VAR?

Başkan Erdoğan devamlı surette partisinin toplantılarının heyecanını yüksek tutuyor ve seçmenin karşısına vaatle çıkıyor. Bunun, özellikle henüz adaylar konusunda bir fikir birliğine varmaktan uzak hatta adaylar yüzünden birbirine düşmüş görüntüsü veren rakibi, ana muhalefet partisi CHP karşısında ciddi bir avantaj olduğunu düşünüyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
85 milyon da bana karşı olsa temel insan haklarını savunmaktan vazgeçmeyeceğim 29 Kasım 2021 | 106 Okunma Kadına karşı şiddetle mücadelede dönüm noktası olacak savcı gerekçesi 26 Kasım 2021 | 108 Okunma İşçiye, memura ve emekliye yüzde 40 zam, asgari ücret 5 bin TL olmalı 23 Kasım 2021 | 526 Okunma Açıkhava Tımarhanesi 22 Kasım 2021 | 247 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu yayınının ardından neden hüzünlendim? 19 Kasım 2021 | 763 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar